Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Kilka nowinek do pg


sajmonidexxx

Kilka dodatkowych funkcji do pg  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcielibyście zobaczyć to w grze?

    • Tak
      3
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam Was  :D
Wiem,  że nie ma może pomysłów na nowości do gry A  może czasu ,  jednak ja mam kilka pomysłów które mogą poprawić grę,  myślę że to dobre pomysły.
1.    Mapki
Moim pomysłem byłoby dodać mapkę o nazwie „Jaskinia Regi „. Znajdowała by się obok Lasu Hoenn lub Kwiecistej Doliny  bądź Iglastej Polany. Byłyby tam 2 spoty.
Spot nr 1. Duskull 1 na 30 kartek, aron 10 na 30, Nosepas 19 na 30.
Spot nr 2. Gulpin 1 na 20 Lairon 19 na 20
Trenerzy, będzie 1 trener z Aggronem,  nagroda z niego to lupa (30). Staty zależne obok jakiej mapy będzie. Stworzenia odwiedzające to regice,  registeel oraz regirock. Zadania to pokonaj gulpin 0 na 400, nagroda to 10k expa, 5k złota oraz doświadczenie na tydzień razy 2. Wszystkie poki przeniesione zostaną z obecnych map tzn duskull np z jaskini tutaj,  moim zdaniem to dobry pomysł .
To tyle o tej mapce.

2. Sojusze
Sugeruje wprowadzić zmiany w sojuszach by można było się bić o graczy.
Ranking tygodniowy w sojuszu , działa tak jak normalny z różnicą,  że gramy na wspólne konto, tzn  że zbieramy wspólnie do rankingu( jednak żeby dostać nagrody ,  każdy z graczy musi pokonać minimum 3k pokow) 
Nagrody 
1000 poków to 1 przekąska 
3000 poków to 5 pokeballi
5000 poków to  alolaball razy 2
7500 poków to 1 lupa
10000 poków to doświadczenie 100%
15000 poków to 25 safarek
20000 poków to pokeball razy 20
25000 poków to przekąska razy 10
30000 poków to skrzynka przedmiotów razy 15
40000 poków to kamień zmiany razy 2
50000 poków to 10 shinyballi
60000 poków to serce Arktyki razy 2
75000 poków to kamień runiczny 
90000 poków to masterball
100000 poków to safariball razy 100
120000 poków to czerwone jagody (10) razy 10
150000 poków to alolaball razy 10
175000 poków to przedmioty 100
200000  pokow to shinyball razy 30
230000 poków to niebieskie jagody (100) razy 30
250000 poków to klepsydra 
300000 poków to zwabiacz 
350000 poków to proszek energii razy 2
400000 to księżycowa skrzynia 
Dodam że sojusz który będzie miał najwięcej ubić wygrywa co tydzień losowa skrzynkę tzn Sinooh, Unova,  Kalos bądź alola.  Każdy z graczy zwycięskiego sojuszu dostanie pod warunkiem że będzie miał 5k ubić minimum.
 
3. Arcany 
Sądzę by zmienić ceny itemow niektórych tzn :

Przekąska z 3 na 2
Talon z 3 na 2
Doświadczenie 100% z 25 na 15
Kamień zmiany z 30 na 25
Kamień runiczny z 35 na 40 (jednak za tanie moim zdaniem )
Diament alola z 80 na 70
Dos + 100% (7)  z 100 na 70
Masterball z 125 na 80
Klepsydra z 115 na 140 ( również zbyt tanie jak dla mnie)
Proszek energii z 175 na 150
Księżycowa skrzynia z 500 na 400 bądź 450
Lśniąca skrzynia z 1200 na 1000
4. Npc 
Na sali trenerów tej za wstęp 8k dodac aukcjonera co można wystawić przedmioty. Na plantacji dac npc z zadaniem by pokonać dane 1k poków zas nagrodą będzie 5 shinyballi. Więcej zadan na np wybrzeżu sinooh,  drodze do Vanivile czy wyspie sakura.
5. Safarki 
Sugeruje by na salce z wejściem za 25k dodac szanse na zdobycie safarek . Również moze dac np który za 5 skamielin  I 15 leśnych kryształów da po safarce. 
6. Szansa na łapanie.
Jak dla mnie szansa na shiny 1 na 800 to wielkie wyzwanie. Sądzę że można zmienić na normalnych pokach do 1 na 700 zaś legendach na 1 na 750.
7. Kolekcje.
Niektóre pokemony są po prostu trudne do zdobycia a jednak zbędne . Pokaże jaka moim zdaniem jest dobra . 
Kolekcja stworzeń odwiedzających, bonus 3% exp. 
Potrzebne stworzenia :
Luxray 
Carnivine 
Tyranitar
Chatot 
Empoleon
Mightyena 
Chinchou

No i to tyle póki co mam pomysłów,  mam nadzieję że zobaczymy je w grze w najbliższym czasie szczególnie, że gra świętuje 10 lat w listopadzie  :D Pozdrawiam was

Odnośnik do komentarza

Jestem za, by były jakiekolwiek nowości w tej grze. Odechciewa sie grać jak sie na to wszystko patrzy.

Miały być megaewolucje, gram tu cztery lata (minie w sierpniu w sumie xdd) Jeszcze ich nie widziałam. 

Prawie każdy pomysł był albo odrzucany albo olewany, bo szanownemu adminowi po prostu nie chce się nic robić z tą grą. Administrator, może warto pójść po rozum do głowy i zacząć w końcu robić coś w kierunku by graczom grało sie tu lepiej i nikt więcej nie odchodził albo nie rzucał pg w kąt? Jak nie chce sie komuś opiekować grą, to najlepiej ją oddać do opiekowania się innej kompetentnej osobie której będzie sie chciało czytać nowe pomysły wielu graczy, dodawać coś, może nawet zrobić nowy nabór na MG albo sprecyzować bądź dodać jakąś inną funkcje która mogłaby chociażby robić porządek - zajmować się jakimiś ważnymi sprawami w momencie gdy nie ma Pana Administratora na grze :)

Ale nie.. najlepiej jest siedzieć z założonymi rękami, przeliczać tylko pieniążki z przelewów czy sie zgadzają, by ten marny serwer utrzymać. Tylko czekać aż ta gra upadnie w końcu, bo skończą się wreszcie przelewy, nikt w ogóle nie będzie tu wchodził - co już nawet sie dzieje. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

2.

Nagroda dla każdego członka sojuszu? Czy dla sojuszu i od lidera zależy kiedy nagrodę wykorzysta? I jak może być nagroda za 1000 poków, skoro "żeby dostać nagrody ,  każdy z graczy musi pokonać minimum 3k pokow "

7.

Wolałbym by do kolekcji włączone zostały legendy z ostatniej geny. Cztery z wymienionych przez Ciebie poków jednak są wykorzystywane do kolekcji. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ziut19 napisał:

2.

Nagroda dla każdego członka sojuszu? Czy dla sojuszu i od lidera zależy kiedy nagrodę wykorzysta? I jak może być nagroda za 1000 poków, skoro "żeby dostać nagrody ,  każdy z graczy musi pokonać minimum 3k pokow "

7.

Wolałbym by do kolekcji włączone zostały legendy z ostatniej geny. Cztery z wymienionych przez Ciebie poków jednak są wykorzystywane do kolekcji. 

Dla każdego z sojuszu , chodzi ze jeśli nie zdobędziesz 3k to nic nie masz. Chodzi o te ze sojusznik zrobi 100k A Ty np 5 poków to jednak żeby  nie było takich sytuacji.  Czyli że musisz coś klikać by dostać. Co do 7 punktu, to może racja, tzn stakataka itp by miała sens, tu się zgodzę 

Odnośnik do komentarza

1.

Już się czeka na Miasto Lumiose czy jak się miało zwać to za Obrzeżami więc nowa mapka raczej odpada - a te legi są na safari, zresztą co Ci po nich skoro jedna osoba będzie miała tylko do nich dostęp?

2.

Pomysłów na reformy sojuszy było wiele i żaden z nich nie został wprowadzony, wątpię by takie nagrody miały zachęcić kogoś do klikania nie mówiąc już o powrocie

3.

Do cen się nie odniosę bo nic nie kupuję, ale fajnie jak ktoś skorzysta

4.

Był kiedyś temat o lidera na sali, teraz o aukcjonera - jestem na nie

Wychodzisz na własny koszt lub kupującego coś od Ciebie - jedno z dwóch

5.

Po co dwa spoty do tej samej roboty? A te przeliczniki chyba niezbyt trafione

6.

1/800=0,00125, a 1/700=0,00143 (w przybliżeniu)

Pytanie: jest sens? 

7.

Tak jak wyżej, te poki jakieś zastosowania w kolekcjach/generacjach już mają

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, sajmonidexxx napisał:

Dla każdego z sojuszu , chodzi ze jeśli nie zdobędziesz 3k to nic nie masz. Chodzi o te ze sojusznik zrobi 100k A Ty np 5 poków to jednak żeby  nie było takich sytuacji.  Czyli że musisz coś klikać by dostać. 

I tak ten 1000 mi się gryzie, skoro musisz ubić minimum 3k, żeby dostać cokolwiek :D 

Ale powiem Ci, że to nie przejdzie. Nie wiem czy byłeś jak była poprzednia wersja sojuszu, wtedy każdy zdobywał ekspa za zrobienie zadania. A teraz musisz klikać żeby coś dostać. Dlatego widzę te opcję tylko jako nagrodę dla sojuszu. Zwłaszcza te klepki, wabiki czy proszki. i bardziej jako nagrody widziałbym czasowe proszki/klepki/wabiki. Np 15, 30, 1h, 2h, 6h, 24h.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, DrownedInSorrow napisał:

1.

Już się czeka na Miasto Lumiose czy jak się miało zwać to za Obrzeżami więc nowa mapka raczej odpada - a te legi są na safari, zresztą co Ci po nich skoro jedna osoba będzie miała tylko do nich dostęp?

2.

Pomysłów na reformy sojuszy było wiele i żaden z nich nie został wprowadzony, wątpię by takie nagrody miały zachęcić kogoś do klikania nie mówiąc już o powrocie

3.

Do cen się nie odniosę bo nic nie kupuję, ale fajnie jak ktoś skorzysta

4.

Był kiedyś temat o lidera na sali, teraz o aukcjonera - jestem na nie

Wychodzisz na własny koszt lub kupującego coś od Ciebie - jedno z dwóch

5.

Po co dwa spoty do tej samej roboty? A te przeliczniki chyba niezbyt trafione

6.

1/800=0,00125, a 1/700=0,00143 (w przybliżeniu)

Pytanie: jest sens? 

7.

Tak jak wyżej, te poki jakieś zastosowania w kolekcjach/generacjach już mają

Okey, 1,2 I 3 pominę bo wiadomo,  4 może i jakaś racja w tym jest , jednak taki aukcjoner to rzadna różnica czy by był czy nie . 5 Exp ,  wyżej jest większy exp,  przelicznik do standardu pg w sam raz , ile trzeba na kryształowym? 150? 6. Zawsze jakaś mała zamiana. 7. To mówię , przykładowe poki to były,  dla mnie prócz carni to same jednak zbędne , można faktycznie doda stakatake itp

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ziut19 napisał:

I tak ten 1000 mi się gryzie, skoro musisz ubić minimum 3k, żeby dostać cokolwiek :D 

Ale powiem Ci, że to nie przejdzie. Nie wiem czy byłeś jak była poprzednia wersja sojuszu, wtedy każdy zdobywał ekspa za zrobienie zadania. A teraz musisz klikać żeby coś dostać. Dlatego widzę te opcję tylko jako nagrodę dla sojuszu. Zwłaszcza te klepki, wabiki czy proszki. i bardziej jako nagrody widziałbym czasowe proszki/klepki/wabiki. Np 15, 30, 1h, 2h, 6h, 24h.

1k żeby zawsze coś było :D no nagrody to kwestia admina, nie moje przeliczniki czy warte ceny czy nie, haha tu był przykład jak to może wyglądać ,  twój pomysł ze dla całego sojuszu jednak całkiem trafny 

Odnośnik do komentarza

Tylko dlaczego pomijasz?

No właśnie, skoro jest to żadna różnica to go tam nie trzeba

I ile ten exp jest większy? Zresztą nawet jeśli to jest to właśnie pewien trade-off - czy opłacalny czy nie to już każdy sobie odpowie sam

Ale naprawdę? Tyle rzeczy za 1 balla? Lepiej będzie klepać na sali, a te śmieci dawać Morinowi na tej loterii czy co to tam było

Mała zmiana i w ogóle niepotrzebna bo nie zmienia praktycznie nic

No tu się zgodzę z Ziutem, dodanie tych uselessów z VII geny byłoby ok

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, DrownedInSorrow napisał:

Tylko dlaczego pomijasz?

No właśnie, skoro jest to żadna różnica to go tam nie trzeba

I ile ten exp jest większy? Zresztą nawet jeśli to jest to właśnie pewien trade-off - czy opłacalny czy nie to już każdy sobie odpowie sam

Ale naprawdę? Tyle rzeczy za 1 balla? Lepiej będzie klepać na sali, a te śmieci dawać Morinowi na tej loterii czy co to tam było

Mała zmiana i w ogóle niepotrzebna bo nie zmienia praktycznie nic

No tu się zgodzę z Ziutem, dodanie tych uselessów z VII geny byłoby ok

Bo w 1,2,3 rzadnej opini nie było, tzn 2 i 3 to nic nie było co do oceny tego. 1 to tylko ze wiadomo kto by za tym latał, jednak no sam pomysł spoko według mnie. To tylko pomysły :D co do sb,  może przy innym stosunku byłoby to lepsze 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, DrownedInSorrow napisał:

Inaczej

Chcesz zmian dla martwej gierki, z martwymi w większości sojuszami

Nowa mapka to sam przyznałeś co by było, a z safarkami to nawet jak stosunek byłby lepszy to nic by to nie dało - kto by odpalał zestaw by dropić przedmioty w Ptasiej Kniei?

Moze i martwa, jednak zmiany dla mnie z sojuszami byłby na +, jednak mamy kilka sojuszy co ktoś tam klika. Mapka jednak nie dla odwiedzających tylko po to by była jakaś nowość, nowe misje itp.  A ten drop to jak mówiłem ,  to detale są,  że jak ktoś ma zbędny przedmiot taki to może oddać na safarki, nowy gracz np by miał zarobek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności