Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban na IP


Tomer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nazywam się Tomek(lat 11) i razem z moim bratem Tymonem(lat 10) założyliśmy dwa konta na pokeGRA:

-Tymek- Timor,

-ja - Tomer.

Po dwóch dniach Tymek znudził się grą więc powystawiał rzeczy na aukcjach a ja większość kupiłem.

Tymon wystawił te rzeczy tak ,że każdy gracz mógł je kupić. Więc za co ban? - może teraz to jest jasne.

Niestety przez takie zachowanie i ja zostałem zniesmaczony tą grą - t.zn. ,że jak potraktowano nas tak traktują wszystkich i będą traktować.Zamiast zachęcać to zniechęcają.Przykre.

Pozdrawiam.

P.S.świetna gra - szkoda.

 

frabz-CARRY-ON-ITS-JUST-NICHOLAS-CAGE-WA

Odnośnik do komentarza

Ban stąd ze kiedy sprawdzałam aukcje IP było takie samo- co jest równoznaczne z interakcją. Bo powiedz mi jedno- jak mam rozpoznać czy ktoś kłamie? Jak widzę ze ktoś wystawia coś na targ i za minimalne 1 ktoś kupuje i sprawdzam IP, a jest takie samo to skąd mam wiedzieć czy to grasz ty, twoja siostra/brat/mama/wujek/babcia?

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

Najpierw blokadę miałem założoną na 22.01.2014 do 23.01.2014.A teraz założyliście mi do 30.01.2014 - z tego co wiem blokada miała być na tydzień ,nawet nie licząc wpisu Administratora:"Blokada została skrócona."-nie dość ,że nie skrócona to na 8(słownie osiem) dni.Mogę ubiegać się o jakieś wyjaśnienia?

 

Odnośnik do komentarza

"Wybierz konto które ma zostać usunięte a na którym ma zostać ustalona 7 dniowa blokada."

 

 

masz bana na tydzień + skasowane jedno konto

 

Wybierz konto które ma zostać usunięte a na którym ma zostać ustalona 7 dniowa blokada.

Administrator napisał "...NA KTÓRYM zostanie ustalona 7 dniowa blokada"- NA czyli NA konto a nie na IP.-kolejna sprawa do wyjaśnienia

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności