Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

WAŻNE! POMAGAMY!


Tallana

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno już słyszeliście o studencie z Nigerii, który walczy z Akademią Polonijną w Częstochowie. W zeszłym roku sama byłam w podobnej sytuacji, ale udało mi się z nimi wygrać. Moja sytuacja była dużo lepsza, bo wróciłam do rodzinnego miasta i mogłam spokojnie czekać na rozwiązanie sprawy. Tymczasem Adedeji potrzebuje tych pieniędzy, żeby móc już teraz rozpocząć studia na Litwie. 

 

Bardzo Was proszę, żebyście dali lajka jego stronie na Facebooku i okazali mu wsparcie. Każde dobre słowo wiele dla niego znaczy.

 

https://www.facebook.com/pages/Akademia-Polonia-University-Refund-Adedeji-Sunday-Akintayo-6550-Euro-Now/699539053419036

 

Jeśli ktoś z Was mieszka w Warszawie, to jest też prośba żeby w jego sprawie udać się do ambasady Nigerii, która nie odpowiada na telefony. 

http://nigeriaembassypoland.org/contact-us/

 

Adedeji nie może opuścić Częstochowy, żeby osobiście zjawić się w ambasadzie. Przerwałoby to jego protest i mogłoby zostać wykorzystane przeciwko niemu. 

 

 

Wyjątkowo te głupie fejsbukowe lajki mogą dać komuś coś dobrego. Bardzo proszę, zróbcie dobry uczynek i podajcie rękę człowiekowi w potrzebie. Im więcej osób się przyłączy, tym większa presja będzie wywierana na AP i tym więcej nadziei i siły będzie miał Adedeji. 

Odnośnik do komentarza

Oglądaliście wczoraj w telewizji reportaż?  :)

 

Sprawa na szczęście jest już zakończona, uczelnia zagarnęła dla siebie "tylko" 550 euro z całej kwoty. Adedeji jest już na Litwie i może kontynuować naukę.

 

Ale!

Uczelnia zmusiła go do OFICJALNYCH PRZEPROSIN ZA SPOWODOWANIE POGORSZENIA WIZERUNKU UCZELNI. Wyobrażacie sobie coś takiego w XXI wieku? Ktoś was okradł, ale ponieważ zmusiliście go do oddania pieniędzy to wyszedł na złodzieja i teraz musicie go przeprosić za to, że wszyscy mają o nim złe zdanie!

 

https://www.facebook.com/pages/Akademio-Polonijna-przepro%C5%9B-Adedeji-Sunday-Akintayo/410193282460456

 

Zapraszam do kolejnej akcji, tym razem bez ciśnienia. :) Ale nie oszukujmy się, Akademia powinna być po czymś takim skończona.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności