Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Wymiana kontrolowana


Azel

  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci się ten pomysł?

    • Tak
      2
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Były podobne i ciągle się powtarza, ale mam swój bardziej unikalny sposób.

 

Nazwa propozycji: Wymiana kontrolowana

Cel: Możliwość wymiany dla dwóch osób pokemonem/przedmiotem.

Uzasadnienie przydatności pomysłu: Jak wiemy ciężko się wymienić pomiędzy dwiema osobami tym i owym towarem. Pomysł obejmuje że wymiana mogłaby być dokonana w określonym miejscu i co może wydać się kontrowersyjne, tylko i wyłącznie przy obecności 3 osoby w postaci admina, MG lub innej specjalnie na ten specjał utworzonej rangi. Nie przyczyni się to raczej to rozwoju cwaniaków, a wielu graczy poczuje ulgę... osoba z rangą nie specjalnie. Wymiana możliwa byłaby 1 dziennie (lub ewentualnie na cały serwer X razy dziennie). Po każdej wymianie obie osoby wymieniające się nie będą mogły tego ponownie robić przez dzień, a przedmioty/pokemony otrzymane z wymiany będą miały 7 dniowy ban na aukcje/wymianę.
 

Plusy:

- W końcu dwie osoby mogą spokojnie dokonać wymiany

- Cwaniactwo nie będzie mogło się szerzyć w ten sposób

- Osoba bezstronna może nadzorować wymianę, aby nie nastąpiło oszustwo lub... coś

- Możliwość utworzenia nowej rangi w grze

- Możliwość rozwinięcia budynku jakim jest np. sklep lub jego okolice

Minusy:

- MG lub Administrator może mieć nieustannie zwracaną gitarę przez tego typu handel

- Czas bana po wymianie na przedmioty/pokemony

- Nie każdemu musi się podobać że ktoś zagląda mu w interesy

Nick w grze: Azel

Edytowane przez Administrator
Niepoprawny tytuł tematu
Odnośnik do komentarza

ale taki podobny juz jest i tam moglas tak jak w  moich przecieez napisac, co mozna by zmienic, to jest powielanie

Powiedz mi co tu jest powielanie poza tym że inny sposób wymiany? Tematy były, ale powtarzały się z tymi z przeszłości i odrzucanymi, a ja podałem tutaj wymianę na trochę innych warunkach. Twój temat dotyczy kupna, mój wymiany, chyba że coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza

Post pisałem koło 30min wcześniej lecz z powodu zbyt długiej nieaktywności musiałem zrobić kopiuj wklej. Jeżeli przeglądarka przylagowała to się dopiero teraz pojawiło :). Jeśli admin lub inny moderator uzna że powielony i trzeba usunąć to usunie, a teraz proszę skończ.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności