Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Carran`


Carran`

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Dawid, lat 22. Ukończyłem technikum budowlane, jedyne takie we Wrocławiu, po czym wyruszyłem w świat szukając szczęścia (mowa o pracy oczywiście) i doleciałem aż do Anglii, a dokładniej do Peterborough wraz z moją kobietą. Pracę znalazłem, całkiem przyzwoicie się mieszkało, bardzo ładne domki jednorodzinne tam posiadają, także nie było co narzekać. Niemniej jednak po jakimś czasie zostałem przez mojego pracodawcę wyrolowany na pieniądze, stąd powróciliśmy do Polski. Zamierzałem iść po moim ojcu chrzestnym (komendancie) do KWP, ale zdałem jedynie dwa pierwsze testy, trzeci oblałem. Następna próba raczej nie gra roli, bowiem pieprzyć się z tym cały rok znowu? wolę zostać w aktualnej pracy. Po testach poszedłem na dwa miesiące do firmy General Logistic System, a następnie do Biedronki =D. Aktualnie zostałem awansowany na zastępce kierownika, zastanawiając się jednocześnie czy rzeczywiście chcę rezygnować z tej roboty i iść ponownie próbować zdać do policji. Co jak nie zdam i zostanę z niczym? - być może pesymistyczne podejście, ale jednak warto chyba zostać na swoich śmieciach.

Jeśli chodzi o moją osobę - jestem jedną z takich czepialskich, która nienawidzi błędów na forum. Razi mnie to bardzo w oczy, a dzisiejsze czasy pokazują, iż 90% osób popełnia je notorycznie, nie zważając nawet na fakt, że komuś może to uprzykrzyć życie. Dlaczego? Ano dlatego, iż człowiek jest wzrokowcem, z pamięcią ma trochę gorzej. Jeżeli przez wiele, wiele lat kształtował sobie wszystko w głowie jak dane słowo ma być napisane - jest OK. Tylko co mam powiedzieć, kiedy czytając forum, widzę multum błędów np. przy słowie "naprawdę", gdzie 99% osób pisze owe słowo osobno... Wtedy ja będąc wzrokowcem popełniam ten sam błąd. Nieprawdaż? Taka jest prawda niestety, dlatego ja z tym walczę. Nie miejcie mi tego za złe, taki już jestem. Na forum staram się być całkiem poważny, żeby nikt nie odebrał mej osoby za typowego laika, hejtera, czy cokolwiek co jest z tym związane. Zawsze wszystkim chętnie pomagam, nie liczę na żadne rekompensaty rzecz oczywista. Nie używam wulgaryzmów na tego typu forach, w rzeczywistości jest całkiem inaczej. Dlatego prosiłbym o zachowanie powagi i nie gadanie potem, że jestem jakimś 'krawatem'. Te słowo mnie bardzo irytuje i mówi bardzo wiele o osobie, która je wypowiada, zaś mnie wyskakuje kontrolka, iż dany osobnik nie jest warty rozmowy. Przybliża mi jedynie słowa typu "puacz", "płacz", "żal", "rzal" - co równa się z zerem. Nie rozmawiam i nie kontruję takich osób. Nie ostrzegam, nie grożę - jedynie oświadczam, że nie jestem zły. Trzymam taki charakter na forach i będę tak robił już zawsze, czy komuś się to podoba, czy nie. Uważam, że z takimi osobami łatwiej idzie się porozumieć, a gra staje się przyjemniejsza. sleepy.gif

Co do samych Pokemonów... Jest to raczej mój ogromny sentyment z dzieciństwa, który pozostał we mnie do dziś. Mógłbym oglądać, grać i robić wszystko co z nimi związane. Niegdyś miałem takie marzenie nawet, aby nasz świat zmienił się w ten bajkowy pokemon. Czy to by było niecudowne? Oczywiście, że tak. Jestem zwolennikiem raczej typowo gier 3D, lecz jeszcze takowa nie powstała, cóż mogę zrobić... nic. Czekać i czekać. Pokegra przywiodła mnie tj. już wspominałem tylko i wyłącznie profesjonalnym podejściem projektanta. Kiedy pierwszy raz wszedłem do gry, nie było mowy, abym ją kontynuował ze względu na duże lagi. Dziś jest już dobrze i powiem szczerze gra jest bardzo dobra. Nie ma co ukrywać, nie podobają mi się jedynie możliwości dorobienia się szybko pokemonów legend, co idzie za tym, że za kilka tygodni prawie 90% graczy będzie biegało z takimi. Co mogę więcej powiedzieć o samej wiedzy? wszystko od A do Z. Oglądałem każdy odcinek w TV za młodu, wszystkie filmy pokemon oraz te wersje angielskie (w języku angielskim) nowych serii. Grałem w przeróżne gry pokemon, a nawet te na silniku tibijskim. Tak więc co do wiedzy nie można mi nic zarzucić. Oprócz tego przydałyby się jakieś ataki pokemony, bo na dzień dzisiejszy różnią się jedynie awatarem.

P.S Bardzo lubię pisać długie teksty, recenzje itp. Piszę "zawsze" bezbłędnie, co powoduję większą chęć czytania przez czytelników i czuję się z tym dobrze. Wziąłem słowo zawsze w cudzysłów, bowiem jest to pojęcie względne. Nie zawsze jestem w stanie pisząc szybko jakiś tekst, dopatrzeć się wszystkich błędów, pomimo tego, że sprawdzany był przeze mnie 10x. Tak już jest, ale staram się być idealny w tym co lubię robić i to się liczy.

Pozdrawiam, Carran`.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności