Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Konkurs premiujący aktywność


Azel

  

3 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Mmmmmmmm...

  • Tak.
   2
  • Nie.
   1


Rekomendowane odpowiedzi

Administrator: Jeżeli masz ciekawszy pomysł na konkurs premiujący aktywność to chętnie wysłucham :P

 

Nazwa propozycji: Mam nadzieje że to chętnie wysłuchasz...

Cel: Zmniejszenie P2W

Uzasadnienie przydatności pomysłu: Obecna "premiowana aktywność" to zwykłe P2W. Osoba, która nie wydała, bądź nie schowała sobie gdzieś na boku, proszku/tony cukierków/innych przedmiotów redukujących zmęczenie, ma dosłownie 0% szans na jakiekolwiek podjęcie chociażby walki o nagrodę. Jak wygląda mój pomysł:

Co 10min, będzie pojawiać się w każdej lokacji po X sztuk Spinaraka (może być nawet Ledyba), za którego pokonanie otrzymywać się będzie 1 punkt konkursowy. Poziom poka od 20 do 80 myślę wystarczy, z tym że powinien mieć delikatnie wyższe statystyki niż pokemon w danej lokacji o danym poziomie. Element P2W pozostanie, ponieważ ktoś kto może wykarczować cały krzaczek*, prędzej czy później znajdzie tego poka, ale ograniczony to w dość znacznym stopniu wpływ P2W (inny gracz być może szybciej znajdzie i pokona). Zresztą dajmy pewnemu Panu trochę zarobić prawda? Również wprowadziłbym jakiś limit dzienny na punkty żeby nie okazało się jakaś osoba bez życia w ciągu jednego dnia nabiła sobie tyle że przez tydzień ciężko byłoby ją nawet dogonić. (aczkolwiek nie wiem czy to koniecznie musi aż tak być).

Dlaczego na każdej lokacji? To ma być premiowanie aktywności więc wiele się w tej kwestii nie zmieni, bo w każdej lokacji będzie okaz występował. Oczywiście obowiązkowo trzeba go dopasować do lokacji żeby zgadzał się z expem za pokonanie (no i może lootem chociażby). Jest to pomysł, który można wzbogacić jeszcze o parę elementów jeśli to za mało.

Plusy:

- Każdy przynajmniej powinien mieć większe szansę, nie już na samym starcie 0%

- Nowy pokemon?/pokemony?

Minusy

- Wciąż pozostaje P2W, ale mocno ograniczone

- Istnieje szansa że gra mniej zarobi... ale nie jest to do końca takie pewne...

- Zwycięstwo za P2W już nie będzie aż takie super pewne

Nick w grze: Azel

 

Pewnego dnia, wraz z statkiem na nasz kontynent przypłynął nowy rodzaj pokemona. Pomimo naszej interwencji, zbyt szybko rozniósł się po naszej ziemi. Wielu trenerów próbowało powstrzymać tą inwazję, lecz pomimo ciągłych walk, nowych obcych nie ubywało, wciąż powracały, czasami nawet w większej liczbie. Urzędnicy postanowili wydać wojnę przeciwko pasażerom na gapę i ustaliło na całym kontynencie konkurs. Każdy trener, który chce wziąć udział, dostaje za zadanie pokonać najwięcej tych stworzeń jak tylko może. Osoba, która pokona najwięcej stworzeń z tego gatunku, zostanie wynagrodzona... - taki mały bonus w postaci inwencji twórczej.

 

*kraczek - pokemony w danym miejscu.

Odnośnik do komentarza
 • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności