Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Walki


Etopiryna

Ankieta  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Walki
Cel: Urozmaicenie gry
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Po pewnym czasie rozgrywka staje sie monotonna, polega tylko na walce z pokemonami ewentualnie z innymi graczami ( po pokonaniu wszystkich trenerow). Wiec mysle ze dobrym pomyslem byloba mozliwosc ponownych walk z trenerami z ktorymi juz walczylismy. Raz na 3 dni mozna walczyc ponownie z tymi samymi trenerami pokemonow. W przypadku gdy walke z trenerem z 1 lvl w miescie wykonamy najlepszym pokemonem tzn z najwiekszym lvl wtedy takowa nagroda powinna byc znikoma, jesli natomiast wygramy pokemonem z 1 lvl nagroda powinna byc wieksza w zaleznosci od tego jakim lvl pokemona posluguje sie dany trener. 
Plusy: Urozmaicenie gry, mozliwosc poznownego zarobniea wiekszej kaski, 
Minusy: NIE WIDZE, jesli takowe znajdziecie piszcie w komentarzach
Nick w grze: Etopiryna

Odnośnik do komentarza

Nie jestem śmieszny, nie ma czegoś takiego jak wskaż sobie albo robisz propozycje do końca albo nie. Inna sprawa że pomysł nie jest zły, ale z twoim podejściem dlaczego miałbym Ci powiedzieć że jest dobry? Zresztą trenerzy musieliby zostać wystarczająco zmodyfikowany za drugim podejściem bo potem już jest za łatwo ich bić.

Odnośnik do komentarza

Nie, ja nie zrozumiałem źle. Ja zrozumiałem to co napisałeś. Napisałeś w taki sposób zapewne bez zastanowienia, licz się z tym że ludzie mogą tak to interpretować.

 

Minusem jest to że niektórym może przeszkadzać to jak się gdzieś poruszają i zaatakuje ich taki trener jak też to, że poza pierwszym pokonaniem bez jakichkolwiek zmian nie oplaca się sprawiać żeby trenerzy ponownie zdolni do wali.

Odnośnik do komentarza
  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności