Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

[KONKURS/zakończony] Narysuj mi pokemona.


Tallana

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszego wieczoru zasnąłem na piasku, o tysiąc mil od terenów zamieszkałych. Byłem bardziej osamotniony, niż rozbitek na tratwie pośrodku oceanu. Toteż proszę sobie wyobrazić moje zdziwienie, gdy o świcie obudził mnie czyjś głosik. Posłyszałem:
- Proszę cię, narysuj mi pokemona.
- Co takiego?
- Narysuj mi pokemona.
 
WYNIKI
Pierwsze miejsce zajmuje...
 
Monikapl!
(nazwa w grze: Monikapl)
NAGRODA: 20 arcanów, Venonat i oczywiście 3 Pokeballe za udział. :D
GRATULUJĘ ZWYCIĘŻCZYNI!
 
Wszystkie rysunki bardzo mi się podobały, ale niestety zwycięzca może być tylko jeden. Na szczęście dzisiaj pojawi się nowy konkurs. :)
Pozostali gracze, do których trafią 3 Pokeballe za udział:
  • Bulaiii, nazwa w grze: ?????
  • SunnyRise, nazwa w grze: SunnyRise
  • krystianb, nazwa w grze: Krystianb
  • Xmariex, nazwa w grze: xmariex
  • karool, nazwa w grze: karii
  • bartih, nazwa w grze: ?????
  • Iselli, nazwa w grze: Nagato
  • hubi, nazwa w grze: hubi
  • OPW, nazwa w grze: OPWs

Ci, którzy nie podali swojej nazwy w grze niech się koniecznie odezwą! Inaczej nie wiadomo, do kogo ma trafić nagroda.

 

W rozdawaniu nagród pomaga mi Admin, więc musicie uzbroić się w cierpliwość - ma teraz na pewno ręce pełne roboty w związku z naprawą gry. :)

 

Mam nadzieję, że nie zapomniałam nikogo wpisać na listę.

 

 

 

A na osłodę... Każdy, kto wziął udział w konkursie może zgłosić się do mnie z jednym Pokemonem, którego za darmo wyexpię do 50 poziomu. :)

 

frabz-CARRY-ON-ITS-JUST-NICHOLAS-CAGE-WA

post-6-0-12894100-1386580377_thumb.jpg

post-6-0-72525400-1386580384_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

hubi, nie chcę kwestionować Twoich umiejętności posługiwania się Paintem, ale ten Magmar po nałożeniu na magmar.gif o tych samych proporcjach jest identyczny, tylko bez cieniowania... I zapomniałeś o najważniejszym, czyli o spersonalizowaniu rysunku a jak już wspomniałam - nie oceniam umiejętności artystycznych tylko zaangażowanie w rysunek. :) 

Odnośnik do komentarza
Oceniam kreatywność i zaangażowanie, umiejętności artystyczne nie będą brane pod uwagę.

 

 

 
Bardzo utrudniacie mi wybór nie przestrzegając powyższego kryterium oceny.  :) Najchętniej nagrodziłabym wszystkie prace.  -_- Nie powinnam organizować konkursów, mam za miękkie serduszko.  :mellow:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności