Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prośba o walkę i odmówienie lub zakceptowanie


Bakalia

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas denerwuję mnie to jak ktoś mnie atakuję bez pozwolenia aż w końcu wpadłem na pomysł że jak gracz klika na ciebie i chce kliknąć atak to zamiast tego atak powinna być prośba o walkę . Gdyż 1 walka może zabrać nawet 4k golda a nowi gracze uzbierają tyle na 1 dzień cały czas grając aż w końcu maja zamiar już iść spać a tu taki gracz atakuje ich i przegrywają walkę i tracą swój dzienny dobytek nad którym się męczyli calutki dzień i od razu są zniechęceni do dalszej gry. Prosiłbym administratora o wykorzystanie tego pomysłu bo moim zdaniem on na pewno pomoże i uszczęśliwi kilkunastu graczy. 

Odnośnik do komentarza

Maeve nie jest problem w tym kto może się wypowiedzieć, tylko jak. Gdyby ci atakujący jakoś sensownie pisali to nikt by nie robił problemu, ale jak widzę ich reakcję na takie pomysły to ręce opadają.

Osobiście bronie się przed atakami ustawiając poka na 1 lvl, ale ktoś może nie chcieć łapać tylko expić jednego. Jednakże zrozumiałe jest, że gracze chcą zarabiać na takich walkach, a ktoś akurat może być zajęty i nie potwierdzić walki, mimo że nie ma większego wyboru w przeciwnikach. Zamiast tego może jakiś immunitet? Dla graczy, którzy w ogóle nie chcą brać udziału w walkach PvP mogłaby być jednorazowa blokada tej możliwości. Byliby zadowoleni ci, co walczą, i ci, co nie walczą. A jeśli ktoś czasem walczy czasem nie to się zadowoli brakiem immunitetu ^^

Odnośnik do komentarza

W hipermarkecie musimy płacić za towary, nie chce tego, powinno być wsio darmowe. (tak to brzmi)

 

Chcesz żeby podstawa gry była za zgodą obu graczy, co równałoby się z tym że PvP prawie całkowicie by wymarło. Nie. NIE i JESZCZE RAZ NIE. To są pokemony, podstawą jest łapanie, trenowanie i WALKA. Jak Ci się walka nie podoba trudno, dostałeś depozyt, możesz zmienić poka na taki z 1lvl, jeśli dalej masz problem, to sorry.

 

@Nie jest żadnej hejt.

Odnośnik do komentarza

Maeve nie jest problem w tym kto może się wypowiedzieć, tylko jak. Gdyby ci atakujący jakoś sensownie pisali to nikt by nie robił problemu, ale jak widzę ich reakcję na takie pomysły to ręce opadają.

Osobiście bronie się przed atakami ustawiając poka na 1 lvl, ale ktoś może nie chcieć łapać tylko expić jednego. Jednakże zrozumiałe jest, że gracze chcą zarabiać na takich walkach, a ktoś akurat może być zajęty i nie potwierdzić walki, mimo że nie ma większego wyboru w przeciwnikach. Zamiast tego może jakiś immunitet? Dla graczy, którzy w ogóle nie chcą brać udziału w walkach PvP mogłaby być jednorazowa blokada tej możliwości. Byliby zadowoleni ci, co walczą, i ci, co nie walczą. A jeśli ktoś czasem walczy czasem nie to się zadowoli brakiem immunitetu ^^

Są 2 ataki dziennie dla każdego gracza nie licząc mikstury. Do tego jest bardzo mały przedział poziomowy (+3/-1), ograniczający mocno PvP. Jest dobrze, marudzicie bo ktoś wam złoił dupsko i straciliście trochę pieniędzy. Zamiast płakać, przygotujcie się na walkę albo szybką kontre, to jest najskuteczniejsze zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza

Wiec uświadom nowych graczy ;) Spotkałam juz nawet sporo osób które nie wiedza o istnieniu depozytu. A co do pieniędzy i niechcianych walk, częściej obrywają osoby expiace sobie poka, te które własnie w tym czasie sprzedały cos za sporo kasy i nie zauważyły lub też te które pewna osóbka lubi atakować gdy expią :P (wiem ze mozna pomyślec o konkretnej, ale nie tylko ta osóbka luby wybierać cel na jakis czas)

Odnośnik do komentarza

No to nowy gracz ma czas poznać grę i na początku nie jest na na tyle bogaty by się przejmować przegraną w PvP. A jak ktoś nie wie, to uświadom, proszę.

 

Cóż, też nie raz padałem ofiarą podczas ekspienia (macham w kierunku gracza "Kojot") i traciłem z 4k, a tchórz spieprzał jak najszybciej nim mogłem nawet mu oddać, ale tak już jest. Ja zawsze daje czas na oddanie mi. Jak Cię pokonam i wygram od ciebie 5k, trudno. Wydam to na coś, ktoś to kupi, może od ciebie coś kupi i wróci do ciebie. Jest porządek, najwyżej ludzie mendy ;)

Odnośnik do komentarza

marudzicie bo ktoś wam złoił dupsko i straciliście trochę pieniędzy.

Właśnie o takie reakcje mi chodziło.

Osobiście nie walczę w PvP nie dlatego, że ktoś mi "złoił dupsko", lecz po prostu nie mam ochoty walczyć w PvP. Zanim podpatrzyłem sposób na obronę (pok z 1 lvl) atakowano mnie dosyć często, ale jakoś nie płakałem z tego powodu. Walka to walka, jest taka możliwość więc korzystali. Ale są tacy, którzy nie chcą tak jak ja walczyć, bo nie mają ochoty, lub stracili za dużo kasy, to przydałaby się na nich taka ochrona. zróżnicowanie poziomów jest spore, owszem, jednakże jest bardzo dużo graczy, i bez problemów można znaleźć kogoś, kto ma taki poziom jak dany pokemon od gracza.

Odnośnik do komentarza

Właśnie o takie reakcje mi chodziło.

Osobiście nie walczę w PvP nie dlatego, że ktoś mi "złoił dupsko", lecz po prostu nie mam ochoty walczyć w PvP. Zanim podpatrzyłem sposób na obronę (pok z 1 lvl) atakowano mnie dosyć często, ale jakoś nie płakałem z tego powodu. Walka to walka, jest taka możliwość więc korzystali. Ale są tacy, którzy nie chcą tak jak ja walczyć, bo nie mają ochoty, lub stracili za dużo kasy, to przydałaby się na nich taka ochrona. zróżnicowanie poziomów jest spore, owszem, jednakże jest bardzo dużo graczy, i bez problemów można znaleźć kogoś, kto ma taki poziom jak dany pokemon od gracza.

Powiem tak, "nie życzę sobie żeby mnie atakowali bo ja nie atakuje" można sobie głęboko wiadomo gdzie wsadzić. Na samym początku i w środku też byłem niemalże napastowany bo byłem łatwym celem. Nie płakałem, nie krzyczałem, nie robiłem problemów. Znalazłem sposób, 90% walk wygrywam i jest ok. Po prostu jeśli wy nie chcecie korzystać z opcji PvP, to nie wymagajcie żeby specjalnie dla was coś z tym zrobiono. Dostałem po tyłku, zaciśnij zęby albo postaraj się żeby następnym razem się obronić/nie dać się złapać.

Odnośnik do komentarza

Zdajesz sobie sprawę ilu graczy zrezygnowało z gry bo byli ubijani? Nie tylko w tej grze, prawie w każdej grze gdzie jest możliwość atakowania gracze się zniechęcają, bo ciągle ktoś ich zabija. Gra wcale nie zyskuje na tym, że jest mniej graczy, wręcz przeciwnie. Gdy jest mniej graczy, jest mniej osób które mogą zakupić arcany, tym samym utrudniają utrzymanie gry. Dlatego uważam, że powinna być jakaś ochrona dla graczy. I daruj sobie proszę takie teksty, bo naprawdę nikomu tym nie imponujesz.Chyba że się tym dowartościowujesz, wtedy nie wnikam.

Odnośnik do komentarza

Zdajesz sobie sprawę ilu graczy zrezygnowało z gry bo byli ubijani? Nie tylko w tej grze, prawie w każdej grze gdzie jest możliwość atakowania gracze się zniechęcają, bo ciągle ktoś ich zabija. Gra wcale nie zyskuje na tym, że jest mniej graczy, wręcz przeciwnie. Gdy jest mniej graczy, jest mniej osób które mogą zakupić arcany, tym samym utrudniają utrzymanie gry. Dlatego uważam, że powinna być jakaś ochrona dla graczy. I daruj sobie proszę takie teksty, bo naprawdę nikomu tym nie imponujesz.Chyba że się tym dowartościowujesz, wtedy nie wnikam.

No tak, powoli zaczyna brakować argumentów, więc musisz wjeżdżać na mnie osobiście tak?

Odbijam piłeczkę, jak wejdzie taka ochrona, załamie się lekko ekonomia w grze, przez co ceny ulegną zmianie i Ci od PvP będą w dupie, jeżeli PvP nie wymrze przez coś takiego. Wiesz ilu graczy może zrezygnować z gry, bo jeden z najważniejszych elementów został dla X % graczy zablokowany bo bali się że ktoś ich ograbi z forsy? Co to za sens gry, jak nigdy nic nie tracisz, bo sobie jakąś ochronke walniesz i jesteś Panem świata bo nikt Cię nie tknie. 

 

 

@Gracz Olaola napisał na czacie gry (na forum nie może).

 

[Azel] że masz rację i coś tam jeszcze.
Odnośnik do komentarza

Przecież ta ochrona nie tyczy się każdego jednego gracza, tylko tych, którzy nie chcą brać udziału w takich walkach. Piszesz jakbym chciał blokady dla każdego gracza, wyłączając całkowicie PvP, ale ja pisze o własnym wyborze, nie o przymusie.
Z tego co widzę, to dalsza argumentacja nie ma sensu, ja podaje swoje, ty swoje. Tak się nie dogadamy, pozostało więc zostawić to w rękach admina.

PS: nie zasłaniaj się tym, co ci ktoś napisał na czacie. Liczą się oceny z forum, a na forum pisać może każdy. Jeśli dostała z jakiegoś powodu bloka, to bardzo mi przykro, jednak nadal oceny z forum są brane pod uwagę. I nie wjeżdżam na ciebie osobiście, tylko zwracam uwagę na to, co robisz w każdym poście.

Odnośnik do komentarza

Przecież ta ochrona nie tyczy się każdego jednego gracza, tylko tych, którzy nie chcą brać udziału w takich walkach. Piszesz jakbym chciał blokady dla każdego gracza, wyłączając całkowicie PvP, ale ja pisze o własnym wyborze, nie o przymusie.

Z tego co widzę, to dalsza argumentacja nie ma sensu, ja podaje swoje, ty swoje. Tak się nie dogadamy, pozostało więc zostawić to w rękach admina.

PS: nie zasłaniaj się tym, co ci ktoś napisał na czacie. Liczą się oceny z forum, a na forum pisać może każdy. Jeśli dostała z jakiegoś powodu bloka, to bardzo mi przykro, jednak nadal oceny z forum są brane pod uwagę. I nie wjeżdżam na ciebie osobiście, tylko zwracam uwagę na to, co robisz w każdym poście.

Gdybym to robił rzeczywiście, to bym się nie czepiał, jednak przeszedłeś bezpośrednio na moją osobę, atakując mnie, a nie moją wypowiedź, więc nie ja tu się dowartościowuje. Olaola nie może się wypowiedzieć bo nie może się kogoś doprosić o aktywacje konta ;)

 

Widać jak małe masz pojęcie o tym co się dzieje. Jest sporo cwaniaków i mało osób, które szukają PvP. Cwaniacy korzystaliby z twojej opcji, a sporo osób, powtarzam CAŁA MASA ludzi by z tego korzystała, druga sprawa że wtedy taki ranking złota i PvP byłby bezsensowny bo gracze mieliby ucieczkę przed tym albo sposób żeby zablokować innym możliwość wspinania się wyżej. Zrób najlepiej to co większość, pogódź się z tym że PvP było, jest i będzie, niż szukać sposobu zakopania głowy w ziemi i wypinać się na całą resztę że nikt Cię nie tknie, bo Ty tak chcesz.

Odnośnik do komentarza

Dawno się nie odzywałem, więc zwyczajnie Tallana mi nie aktywowała konta po ostatnich problemach.

 

Skoro już zostałem wywołany to moja opinia jest taka, że Azel ma tu już na początku tematu rację. Dodałbym jeszcze, że gracz ma i tak chyba 12h ochrony na początek. Wystarczy, żeby się rozejrzeć, przeczytać kilka zdań tu i tam na temat funkcjonowania w grze.(ewentualnie zadać milion pytań na czacie). Poza tym nikt kto na początek zarobił 4k, nie straci ich chyba, że sam się o to poprosi, ale nie poprzez walkę. Nie liczyłem ile % jest odbierane(zwłaszcza, że nie za każdym razem) ale na oko nie jest to więcej niż 10%.

 

Ja osobiście czasem chowam do depozytu, czasem nie(jak był droższy to w ogóle nie chowałem). Zwykle staram się wydać kasę, więc nie posiadam więcej jak 300k i jakoś żyję. Jak mi ktoś zakosi 7-10k bo zapomniałem zmienić pokemona z jakiegoś średniego lvlu a robiłem zakupy to po prostu był sprytniejszy i tyle. Nie drążę tematu, nie rozkazuję oddawać złota itp. Nie widzę więc problemu.

 

Swoją drogą Ci początkujący mają lepiej bo nie mając kasy zbyt dużej(ani drogiego ekwipunku, a ostatnio co i raz widać wypadające runiczne i transmony), mniej ryzykują niż ktoś kto nie schował do depozytu

Odnośnik do komentarza

Pojedynki PVP na pewno nigdy nie będą działać na zasadzie akceptowania. Aczkolwiek, aktualnie zastanawiam się nad powrotem Mieczyka, który blokował możliwość walki danemu graczowi na określony czas. Mógłby on pojawić się również w formie 30 dni (tak jak lupa).

To niech mieczyki chociaż odwagę odejmują w zamian, bo użycie mieczyka uniemożliwia odebrania odwagi.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności