Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project
Kask GPA oprócz swojej najważniejszej, ochronnej funkcji są bardzo przewiewne i wygodne. Wykończone miękkim materiałem są bardzo wygodne i komfortowe.

Wymiana Pokemonów


Joanna

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz Pokewymiennik

    • Tak. Bardzo się przyda.
      5
    • Nie. Dobrze jest teraz.
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Pokewymienik

Umożliwia wymienienie się pokemonami przez dwóch graczy.

Uzasadnienie: w tej chwili gdy chcę się wymienic z kimś pokemonem muszę go wystawiać na aukcji, gdzie zdarza się, że ktoś inny go podkupuje. Takie podkupienie czasem kończy się kłótnią na czacie oraz późniejszymi złośliwościami pomiędzy graczami. Taka maszyna jest w anime. W przypadku dwóch konsol jest funkcja wymiany.

Zalety: skorzystać mogą tylko osoby, które się umówiły na wymianę.

Wady: nie ma możliwości wymiany pokemona na przedmiot.

Joanna

Odnośnik do komentarza

Temat był odrzucany z 5-6 razy

 

 

 

Napisano 15 luty 2014 - 00:46

Jak wspomniane w podobnym wątku - nie ma w planach ułatwiania wymian konkretnym graczom. [Kwestia admina]

To nie fair. Tylko dlatego, że nie masz czegoś w planach nie oznacza, że możesz odrzucić pomysł gracza bez większego uzasadnienia. [Tallana]
Odnośnik do komentarza

Temat był poruszany na tyle sposobów, że chyba kończą się graczom pomysły :D

 

NIE, mimo, iż mogłoby być to użyteczne, jest zbyteczne ze względu na możliwość częstszych nadużyć ze strony graczy. Wystarczy odpowiednio dogadać się czy w pw, czy na czacie, a później handlować z innymi ;)

 

I chociaż mi też parę razy inny gracz sprzed nosa sprzątnął umówionego "dla mnie" pokemona, dało radę albo odzyskać (co prawda po 2 tygodniach, ale jednak) niedoszłą własność, albo po prostu musiała pogodzić się ze stratą.  Jak komuś zależy na wymianie, uda mu się z sukcesem wymienić z tą "właściwą" osobą ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności