Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Skiny .. Pokemony...itp


xXsednoXx

;-)  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za poprowadzeniem pomysłu ?

    • TAK
      2
    • NIE
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Ranking z złotem

1.Miejsce w rankingu z złotem

- Skin Złoty takiego wyglądu

1.png

2.Miejsce w rankingu z złotem

-Skin Srebrny takiego wyglądu

1.png

3.Miejsce w rankingu z złotem

-Skin Brązowy takiego wyglądu

1.png

 

Ranking z towarzyszami

1.Miejsce w rankingu z największym poziomem na serwerze

-Stworzenie Arceus który za nim chodzi

 

493.png

 

 

2.Miejsce w rankingu z prawie największym poziomem na serwerze

-Stworzenie Victini które za nim chodzi

 

494.png

 

3.Miejsce w rankingu z 3 największym poziomem na serwerze

-Stworzenie Darkrai które za nim chodzi

 

491.png

 

 

 

 

 

Dodatkowe funkcje dla premium

 

Koło napisu REKLAMA będzie Dodatkowe funkcje tylko dla premium

 

Co dają takie funkcje ?

 

 

 

- Można wybrać : Szybkie chodzenie

 

Chodzimy 3 razy szybciej

 

To na tyle z tego myślę że wam się spodobał pomysł

--------------------------------------------------------------------------

 

Plusy : Dodatkowe Funkcje dla premium i fajne rzeczy dla osób dla najlepszych z rankingu

 

Minusy : Dużo roboty przy tym i dużo czasu

 

Nick w grze : XXsednoXx

Odnośnik do komentarza

"Ranking z złotem" - wymuszanie by top3 musiała chodzić w tych konkretnych skinach?

 

"Ranking z towarzyszami" - bezsens od góry do dołu

 

"Dodatkowe funkcje dla premium" - co maja pokemony do gwiazdeczek (a'la Winx) dla 5letnich dziewczynek? / szybkie chodzenie z tego co wiem nie ma nawet możliwości istnieć, stad sa rowerki

 

Minusy: zbędne ozdoby, niepotrzebna praca, bezsensu to z pokemonami, gdzie ty takiego na mapie upakujesz?, był już pomysł by łaził za tobą po mapie pokemon i z tego co wiem - odrzucony, a przy okazji dlaczego pikachu? najlepszy pokemon to jak juz Arceus(stwórca pokemonów) czy Giratina(władca czy może władczyni? przeciwnego świata)

 

Ps. własnie zrobiłes spam piszac dwa NIEPOTRZEBNE posty

Odnośnik do komentarza

Ups przepraszam, przypadkiem dałem na nie. Jestem jak najbardziej na tak, a nawet pójdę dalej...

 -  Rowerki na dane mapy ! Dla przykładu " rowerek do veridian " może nim teleportować się tylko na tą mapę, oczywiście w sklepie po 50 arcanów sztuka.
 - Bronie dla trenerów ! W wypadku gdy Twój pok przegra walke z dzikim pokiem, Ty będziesz mógł go zawsze pacnąć w łeb swoją bronią i wygrać walkę !
 - Skrzynia Poka ! Z której wylatuje pok który jest napisany na skrzynce, oczywiście w sklepie po 250 arcanów ( To że będzie +500 pozycji w sklepie to nic nie szkodzi !)

Dziwisz się, że wszyscy są na nie ? :o

PS.
Boże ja podsuwam mu pomysły ....

Odnośnik do komentarza

A wy poco piszecie te "tosty"hmm...a wgl nie czytam tego prawie...phi...mnie to nawet nie rusza że mam złe pomysły

 

Po prostu jestem sobą i tyle.... pisze tematy które mi się podobają jeżeli się wam nie podoba poco piszecie ... :3 tylko czas se marnujecie

 

 

 

P.s odczep się ortograficzko maeve :*

Odnośnik do komentarza

A więc tak....
"A wy poco piszecie te "tosty"hmm...a wgl nie czytam tego prawie...phi...mnie to nawet nie rusza że mam złe pomysły

 

Po prostu jestem sobą i tyle.... pisze tematy które mi się podobają jeżeli się wam nie podoba poco piszecie ... :3 tylko czas se marnujecie"
- od tego chyba są komentarze by komentować ten pomysł nie każdemu musi się podobać, zresztą sam pisałeś ( już te posty zostały usunięte ) że tylko klikamy nie i nic nie komentujemy. Masz czego chciałeś.

Odnośnik do komentarza

A wiec tak..
 

A wy poco piszecie te "tosty"hmm...a wgl nie czytam tego prawie...phi...mnie to nawet nie rusza że mam złe pomysły

Napisałeś ze nie czytasz naszych komentarzy - wiec czemu na nie odpowiadasz?
 

okej , ale mozesz przestac komentowac to w taki sposób  żę furią wpadasz i TO NIE TO NIE TO NIE TAM TO JEST ŻLE MUHAHAHAH) .. to dopiero jest bez sensu

Czy ty tego nie rozumiesz > dlaczego > JA SIE DZIWIE TOBA ? wchodzisz na mój temat i TO NIE TO NIE TO ŻLE !!
 
możesz normalnie raz napisac jakąś odp ? mnie to tak wkurza jak widze że pierwszy post jest od maeve .. i jest napisane to nie to żle itd....)

Najpierw ty napisałeś dwa posty niewnoszące nic, które to jak widzę ktoś usunął, wiec w końcu napisałam zęby nie pojawił się kolejny taki (jak i po to by ci wyjaśnić dlaczego to było 2 na tak 5 na nie). Nie mówie tylko "nie" i "źle", argumentuje, gdy mogę, dlaczego są takie Ale twoje pomysły niestety są w większości nieprzemyślane, nie wnoszą nic przydatnego jak i nie zawsze możliwego.
 

No ja wiem .... to już przecież wiecie że mam denne pomysły

Więc, skoro to wiesz i my wiemy. Dlaczego nadal je dodajesz?
 

poprostu piszcie
Nie jestem na nie
Tak jestem na tak......

W ten sposób nie ma możliwości dopracować pomysłu, spójrz chociaż na mój temat kolory skrzynek i worków.
 
Ps. Proszę, zanim napiszesz post zobacz co napisałeś bo piszesz w tym temacie post pod postem tworząc zbędne posty oraz piszesz tak bez sensownie momentami jak i używasz tylu niepotrzebnych lub słych znaków ze zakrwawa to brak chociażby przemyślenia co chcesz przekazać.

Odnośnik do komentarza

Komentarze, jak można domyśleć się po nazwie, służą do komentowania, więc nie wiń jej za to że robi to, co powinna. Pisanie samego "jestem na nie/tak" jest najgorszym co można zrobić oceniając czyjś pomysł, bo wtedy jest to niczym nie podparta ocena. Przy wystawaniu oceny pomysłu trzeba jakoś wyjaśnić dlaczego według ciebie to powinni wprowadzić, lub przeciwnie. Maeve wytknęła wady twojego pomysłu, a ty się wielce oburzasz. Nie zachowuj się jakby cały świat był zły tylko ty wiesz jak jest najlepiej, skoro tyle osób pisze podobne rzeczy.

PS: Gama proszę cię, nie pisz znowu że chce zabłysnąć xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności