Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

NOWE ZMIANY


Dastard

interfejs  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który interfejs i skrzynka wiadomości podoba wam się bardziej?

    • Stary
      3
    • Nowy
      4
    • Nie mam zdania
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Chciałbym na początku zapytać dlaczego nowe zmiany nie zostały ustalone z graczami.

Wszedłem do gry i pierwsze co zauważyłem to wręcz obrzydliwa ramka nad mapką wraz z przyciskiem do wylogowywania się.

Wcześniej było o niebo lepiej, bo w tym momencie ta ramka aż razi w oczy.

 

Druga zmiana... SKRZYNKA.

Odpisując nawet nie widzę na co odpisuję. Wcześniej też było o niebo lepiej. I przede wszystkim ładniej. Nowe zmiany nie są trafione.

 

Chciałbym, by zwrócono mi stary model. I na pewno nie tylko ja. Jeżeli jest to niemożliwe to proponuję wprowadzić DWA INTERFEJSY(do wyboru dla gracza między starym, a nowym).

Podobno gra jest dla graczy. Dlaczego zatem nie zostaje nic z nami ustalone tylko z góry narzucone?  :angry:  :angry:  :angry:

 

Ekwipunek to samo - OKROPIEŃSTWO. Patrzeć się nie da.

Odnośnik do komentarza

Ekwipunek - bardzo mi sie podoba ; ) tylko mogłoby byc tło drewniane

 

Belka - jesli reszta zakładek bybłaby w takim ładnym drewnianym wzorze nie bedzie juz odstawac ; ), nie wiem jak wy ale z opcji wylogowania prawie nie uzywałam. Tutaj nie jest złe miejsce. n/nawet milej wygląda.

 

Wiadomosci - po dodaniu przy "nowej wiadomosci" widoku ostatnich 2 wsylanych lub otrzymanych do danej osoby (co pewnie nawet nie zauwazylisce) jest duzym plusem!

 

Ps. Mam nadzieje ze chwilowe rozjechanie dexu/aukcji szybko bedzie naprawione i także reszta "belek" będzie także drewniana ; )

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiadomosci - po dodaniu przy "nowej wiadomosci" widoku ostatnich 2 wsylanych lub otrzymanych do danej osoby (co pewnie nawet nie zauwazylisce) jest duzym plusem!

 

 

 

 

Wyobraź sobie, że zauważyliśmy. Tylko, że ja założyłem wątek z godzinę przed tym faktem.

Widzę, że "całość nabiera rumieńców", jednak czarne dziury w ekwipunku oraz przycisk wylogowania centralnie na środku ekranu dalej do mnie nie przemawiają.

Interfejs prywatnych wiadomości jak i ekwipunku(pola, w którym pojawia się przedmiot i jego opis) odbiega od ogólnego "nastroju" panującego w PG. Zatem jeśli to też pójdzie do zmiany(mam tutaj na myśli inną, LEPIEJ DOBRANĄ kolorystykę) to wtedy nie będę miał się do czego przyczepić...

Odnośnik do komentarza

Ekwipunek - bardzo mi sie podoba ; ) tylko mogłoby byc tło drewniane

 

Belka - jesli reszta zakładek bybłaby w takim ładnym drewnianym wzorze nie bedzie juz odstawac ; ), nie wiem jak wy ale z opcji wylogowania prawie nie uzywałam. Tutaj nie jest złe miejsce. n/nawet milej wygląda.

 

Wiadomosci - po dodaniu przy "nowej wiadomosci" widoku ostatnich 2 wsylanych lub otrzymanych do danej osoby (co pewnie nawet nie zauwazylisce) jest duzym plusem!

 

Ps. Mam nadzieje ze chwilowe rozjechanie dexu/aukcji szybko bedzie naprawione i także reszta "belek" będzie także drewniana ; )

 

O faktycznie pasowało by do mojej drewnianej klawiatury.

"Belki" wyglądają dobrze jak są teraz, nie potrzebne są żadne ich zmiany. Co do ekwipunku zgodzę się z założycielem tematu, jest co najmniej dziwny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności