Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Kilka drobiazgów


maeve

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie są to błędy pilne, lecz wypadałoby kiedyś je poprawić. O ile to możliwe.

 

1. Ostatnio kilka osób (w tym Gama, Xarti, chyba Huncwot i ktoś jeszcze) wspomniało że nagle, bez komunikatu czy przyczyny, nie mogło się wypowiadać na czacie. Wyskakiwał im także pasek o mucie.

 

2. Zauważyłam że czasem przedmioty (dzisiaj Pokeball za 400 monet) po wystawieniu się bugują. Nie można żadnym sposobem włączyć strony "kupna" by zakupić dany przedmiot. Dotyczy to chyba każdego gracza.

 

3. Dzisiaj chyba zaczęła gra wariować. Nie wiem czy to tylko w moim przypadku, ale oby nie było to nic poważniejszego.

NkIPs6v.png

Po zresetowaniu komputera zniknęły te "zaburzenia". Lecz na przyszłość, jeśli wiesz Adminie co je powoduje, czy mogłabym prosić o jakieś wskazówki jak temu zapobiegać?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co oni tam pisali :P tak czy siak, przy jednym zauważyłam że wyskakuje. Czego dotychczas nie było. Dobra rzecz! :D Może tak automatyczny mute 5min jak ktoś przeklnie lub napisze reklamę? :) Nie tylko "podmiana". O ile to możliwe.

 

Przy trójce, to bardzo bardzo możliwe D: chociaż pierwszy raz aż tak zwariował xD

 

Ps. dziś gość ominął blokadę pisząc "kur*a"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności