Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Safari za bilet w tygodniu


Landryna

Safari w tygodniu   

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby dodano safari za bilet

    • tak
      17
    • nie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji:Safari w ciągu tygodnia 

Cel:Dobra zabawa,expienie oraz łapanie poków

Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów):Safari polegało by na tym że za daną kwotę arcanów można by było kupić w ciągu tygodnia bilet na safari przypuśćmy na 24 godziny.Nie oszukujmy się każdy  czeka na sobotę by wejść na safari,poexpić i pobawić się.Myślę że urozmaiciło by to grę.Nie chodzi oto by wycofać safari z soboty bo ono by zostało.Tu chodzi o jedno dodatkowe wejście w ciągu tygodnia na 24 godziny.Proszę o wypowiedź.

Plusy:Zabawa,exp oraz pokemony

Minusy Ja ich nie widzę.

Nick w grze:hibi

Odnośnik do komentarza

Ja popieram, gdyż w weekendy nie mam praktycznie wogóle dostępu do gry, parę mintu, ale na to się nie opłaca wydawać 15k.
Także dla mnie super rozwiązanie, żeby w ogóle trochę poexpić na Safari, POPIERAM.
Ewentualnie, gdyby na Safari można było pojechać raz w tygodniu, w dowolny dzień, na 24h też by było super :)

Minusy Safari za bilet: Bogacze arcanowi siedzieliby non stop na Safari i mielibyśmy ogromne rozwarstwienie społeczno- levelowe :D

Odnośnik do komentarza

safari zostawiłbym na soboty,  a bilet upoważniałby na 24-godzinne przebywanie na safari w dowolnym czasie z zastrzeżeniem iż w sobotę nie bd mogli z niego skorzystać jeżeli użyjemy  go w inny dzień tygodnia

bilet nie koniecznie za arcany ale to już nie mnie decydować

Odnośnik do komentarza

Maeve nie zrozumiałam o co ci chodzi ale to mało ważne bo ty i tak nie chodzisz na safari.Nie chodzi oto by wycofać safari z soboty bo ono by zostało.Tu chodzi o jedno dodatkowe wejście w ciągu tygodnia na 24 godziny. Edytuję opis bo widzę że różnie go interpretujecie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności