Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

PokeMapa/Tabliczki


Mazoku

PokeMapa/tabliczka  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • Tak
      1
    • Nie
      2
  2. 2. Jeżeli jesteś na tak, to za

    • PokeMapą
      0
    • Tabliczką
      1
    • PokeMapą i Tabliczką
      1
    • Jestem na nie!
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji:PokeMapa/Tabliczki

Cel:Ułatwienie gry początkującym i zapominalskim.

Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): PokeMapa:
W zakładce Inne--->PokeMapa pokazała by się mapa Regionu, oraz możliwe szlaki gdzie iść. Byłoby to ułatwienie gdyż oprócz nazwy lokacji ujawniła by się też informacja ukazująca jaki przedział poziomu mają pokemony na danym terenie.

Tabliczki: Przed wejściem na nową lokację byłaby tablica z podstawowymi informacjami o danym terenie - Nazwa oraz poziomy pokemonów np: Obok Trenerki Tauriny W Virridian była by ta tablica zawierająca informacje - Las Ariański lvl pokemonów xx-xx (nie znam dokładnego przedziału :D ).

Plusy: Wyeliminowanie pytań gdzie iść, expić.

Minusy: Te które Wy znajdziecie.

Nick w grze: Mazoku.
 

Odnośnik do komentarza

..Ja tam widzę nie tyle minus, co malutka przeszkodę w ..sensowności takiego rozwiązania ;)

 

Chodzi o to, że zdecydowana większość nowych Graczy (a także tych "zapominalskich") nie czyta podstawowych danych i informacji, jakie są już od dłuższego czasu dostępne w samej grze: opisy przedmiotów, statystyk, informacje w panelu po prawej stronie okna, Pokedex.. Nie wspomnę tu o opisach zamieszczanych przez Graczy na profilach, treściach wyzwań czy naszym nomen omen krótkim regulaminie PG ;)

 

W związku z powyższym, ktoś przez kilka godzin będzie tworzył x treści na tabliczki, "rozrysuje" mapkę/mapki tylko i wyłącznie po to, by skorzystało z tego może.. 5% Graczy? Póki co jestem na nie - ponieważ nie ma to chwilowo sensu :( Jeśli jednak sam będziesz chciał się tym zająć - droga wolna, jestem pewna, że ktoś do pomocy się znajdzie (pomocy* ;) serio ;) ) Jeśli "Nowi Gracze" nie zamierzają się teraz "wysilać" na czytanie tego, co mają na wyciągnięcie ręki, tym bardziej nie będą korzystać z kolejnego rozwiązania  choćby nie wiem jak dobre ono było..

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności