Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Bonus za złapanie poka


Achalas

Bonus  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • NIE
      0
    • TAK
      5


Rekomendowane odpowiedzi

A więc jak wszyscy wiemy - dodano nowy bonus - 10% do statystyk dla pokemona którego złapaliśmy osobiście

Bonus ten każdy chciałby na swym towarzyszu głównym , i tu pojawia się problem ,otóż:

używając transmonu - przenosimy poziom , statystyki ale NIE ten bonus .

I  tutaj pojawia się moja propozycja :

By bonus był przenoszony również

 

Plusy : bonus sam w sobie oraz  brak potrzeby grania złapanym towarzyszem od 1 poziomu i nadrobienia nim poziomu równego naszemu głównemu pokowi

Minusy: Czas

 

Odnośnik do komentarza

Przenoszenie bonusu wraz z użyciem transmonu ma zapobiec przerzucaniu poziomu na złapane przed chwilą stworzenie. Mogę ewentualnie dodać zerowanie informacji o schwytaniu po użyciu transmonu - to też jest rozwiązanie.

 

Nie rozumiem jaki jest cel tego. Odbierać taką możliwość za to, że ktoś umiał schwytać stworzenie i zdobył transmon.

 

Jeżeli miało to na celu zmobilizować nowych graczy do expienia, a nie kupowania z aukcji to ja użyję argumentu, który widziałem w postach Admina.

Tylko mały procent graczy będzie myślał nad tym bonusem. Większość i tak będzie bardziej podniecona możliwością kupienia 70 lvlu z targu niż expieniem i nie będą wiedzieli, że transmon nie da lub da im jakieś dodatkowe korzyści bonusowe w postaci tych 10%.

Odnośnik do komentarza

Dlatego właśnie, dla cierpliwych graczy, którzy "męczą" się ze zdobyciem doświadczenia na określony poziom powstał ten bonus. Należy zwrócić uwagę, że każdy pokemon schwytany na mapie ma znacznie niższą unikalność (tj. bonus za ilość). 

 

Zablokowałem już przenoszenie się informacji o złapaniu.

 

Logiczne, ale nie praktyczne moim zdaniem.

 

"Zablokowałem już przenoszenie się informacji o złapaniu."

Czyli w końcu jak nakładamy na świeżo schwytanego Absola wcześniej wbity lvl to ma zablokowane przenoszenie i będzie miał lvl + 35% bonusu? bo się nie rozumiemy chyba =D

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest to śmieszne,oczywista sprawa że bonus powinno posiadać stworzenie złapane,tylko i wyłącznie.Puki jest takie  ułatwienie dla graczy z 70 lvl i niżej to na tym etapie gra utrudnia i uprzykrza granie.Myślisz wiecznie o lvl 70 i niższych.Zastanawiam się czy kiedyś pomyślisz o wyższych i wprowadzisz bonus tylko dla nich skoro teraz są traktowani nieuczciwie.

 

A jeszcze takie ciekawe pytanko.

Jak wibije na nowo  złapanym poku z bonusem 300 lvl to ciekawa jestem co jeszcze wymyślisz by wbijac lvl od nowa.

Odnośnik do komentarza

Ja wgl nie wiem o co idzie x_x
Achaś chce by był przenoszony bonus, ale przecie to sprawi że ten bonus jest na poku "1poziom" nadal
Natomiast Admin pisze że to już jest...
Potem że bonus już się nie przenosi, a ostatecznie że znika (co ma już więcej logiki niż to wyżej).

Ale cioseł dobrze prawi, złapany to złapany D: to jak z typem pokemona...

 

Lecz skoro juz ma znikac... może tak zamiast całkowitego znikania niech się hm "blokuje"? czyli gdy znów użyjemy transa z innym pokiem (ale koniecznie 1lv!) niech wraca na tego złapanego przez nas :). Oczywiście o ile to możliwe :D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to taki wielki problem, mogę wyłączyć bonus.

 

NA PEWNO nie zostanie zmieniona jego forma. Jeśli ktoś przenosi poziom - nie ma bonusu, sprawa prosta. Szczerze wątpię, żeby jakakolwiek osoba wypowiadająca się w tym wątku miała dane stworzenie od początku gry. Patrzycie tylko pod kątem potencjalnego zysku dla Was, nie dla rozgrywki. Bonus jedynie WYMUSZA rozwijanie jednego, wybranego stworzenia od początku. Nikt nie musi KONIECZNIE go mieć. Tak jak bonus za unikalność czy ilość nie jest wymagany, jedynie UŁATWIA rozgrywkę.

 

Dodam jeszcze, że ŻADEN z graczy na poziomie siedemdziesiątym nie może pozwolić sobie na schwytanie legendy, która występuje na mapach w mniej niż 5 sztukach. Równie dobrze mogę nazwać ten bonus bonusem za rozwój stworzenia od początku, bo dokładnie taki jest jego cel.

 

Oświadczenia o zakończeniach gry z powodu jednej (i to tak banalnej zmiany) świadczą co najwyżej o tym, że niektórzy jeszcze nie wyrośli z etapu piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności