Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Prywatne Aukcje i dodawanie licytacji


Kinika

Prywatne aukcje i dodawanie pokemonów na licytację przez graczy.  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?



Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Wprowadzenie prywatnych aukcji oraz możliwość dodawania pokemonów na licytację przez graczy
Cel:Uniemożliwienie innym graczom zabierania przedmiotów oraz pokemonów przeznaczonych dla konkretnych osób oraz możliwość licytacji pokemonów danego gracza przez innych co trochę urozmaici grę.
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Pomysł ten jest dobry ponieważ często tak się dzieje że jakiś gracz bardzo chce kupić dany przedmiot/pokemona za konkretnie uzgodnioną cenę z innym graczem i musi pilnować aukcji żeby nikt inny nie kupił danej rzeczy/pokemona przed nim jak to często bywa,dlatego "prywatne aukcje" ułatwiły by handel między graczami. Drugim pomysłem jest wprowadzenie możliwości dodawania na aukcję pokemonów przez graczy,możliwość taka była by raz na 24h np za opłatą 1000 złota bądź 1 arcan aby uniemożliwić wstawianie na aukcję masowo pokemonów praktycznie nic nie wartych oraz zaśmiecania aukcji.Dodawanie pokemonów mogło by być prowadzone poprzez AUKCJE ---> LICYTACJE ---> ROZDAJ POKEMONY , jest już taka zakładka więc można by było po prostu podstawić tam opcję taką jak mamy np.przy wyborze towarzysza że wybieramy pokemona z listy,ustalamy cenę minimalną i dajemy gotowe.pokemon byłby na aukcji połowę czasu który jest na targu tzn. 6godzin i po pływie tego czasu gracz który dałby najwyższą ofertę dostawałby pokemona bądź w przypadku braku reakcji pok wracałby do właściciela.
Plusy:Ułatwienie handlu w grze. Urozmaicenie gry (Jakie emocje towarzyszyć będą gdy będziemy widzieć jak cena naszego poka rośnie )
Minusy: możliwy handel między postaciami z multikont,czas na wprowadzenie
Nick w grze:Kinika

Odnośnik do komentarza

Kiniś ;c to 1 z właściwie imiennymi bo powinnien byc wgląd w to, raczej nie przejdzie. Już nie jeden temat był o tym i Admin odrzucał ): a argumentów było wiele bardzo ciekawych i przekonuajcych (mi. żeby były dostępne, czyli nie kupisz/wystawisz, dopiero od np. 70lv lub 2msc gry). Mimo to jestem na TAK, może jednak kiedyś Admin sie przekona, że nawet z takimi prywatnymi można wyłapac multi. 

 

A z licytacjami... jestem na NIE ;c wybacz... ale uważam ze tylko Admin powinien mieć taką możliwosc - żeby z gry co jakis czas odpływał nadmiar gotówki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności