Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Wyprawy


Achalas

Wyprawy  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie jest twe zdanie na temat propozycji ?

    • Jestem za
    • Jestem przeciw


Rekomendowane odpowiedzi

Może czas coś z nimi zrobić ?

 

1 - "Czas pozostały do przeniesienia terenu wypraw dla wszystkich graczy:-23910824:0-23"

Można to wykorzystać np. dodać kilka lokacji o określonych kryteriach lub nawiązujące do typów pokemonów

np. Morze  - większe szanse na zdarzenie dla poków wodnych (oczywiście bez szaleństw ...).

 

2 - Przerwanie wyprawy - czasami zdarza się że chcemy pilnie sprzedać poka / lub sprzedaliśmy ale on jest na wyprawie - proponuję dodac możliwość przerwania wyprawy - jeżeli ktoś uzna że będzie to za proste to za przerwanie można dodać opłatę (ale nie sądzę by ktoś wtedy z tego korzystał).

 

3 -  dodać możliwość wyboru np. "pokemon podróżując natrafia na rozdroża , którą drogą powinien pójść ? " oczywiście w zależności co się wybierze nastąpi inny scenariusz.

 

 

Odnośnik do komentarza

1 - Ciekawa myśl, ale musiałoby się ograniczyć do kilku :P co prawda wtedy by sie opłacało wysyłąć tylko czesc typów, ale wieksza ilosc by mogła mącić graczom

 

2 - Przerwanie ze startą tego co pokemon "znalazł" mogłoby być dobre czy starta tego "wysłania" (Ja wiemy są 2 na dzień)

 

3 - Myślę że niewiele osób by pamiętało o tym xD Ale ciekawa myśl

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności