Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Urodziny PG


Parlaxi

Rekomendowane odpowiedzi

Urodziny PokeGry!

 

Był już konkurs literacki dla małych i dużych fanów pokemonów - więc nadeszła pora na coś innego ;)

Stwórz własnoręcznie laurkę lub narysuj/stwórz obrazek związany z PG i pokemonami. Jak to powinno wyglądać? Zależy to tylko od Ciebie. No, może nie całkiem ;) Jest kilka zasad:

 

1. Praca musi zawierać w sobie słowa: "Urodziny PokeGry" (może to być podpis, może też stanowić główną treść obrazka)

2. Musi znajdować się na niej chociaż jeden pokemon (dla marudzących: jest wiele pokemonów tak banalnych w rysowaniu, że bez trudu przedszkolak sobie poradzi ;) dla przykładu chociażby Gastly czy Ekans.. A to nie wyczerpuje możliwości ;) )

 

Dla biorących udział są przewidziane drobne nagrody w grze, zaś dla autora najciekawszej pracy jest przewidziana nagroda – niespodzianka! ;)

Każdy lubi prezenty - PG także! A najcenniejsze prezenty to te, które zrobiło się samodzielnie :)

 

Zasady konkursu:

 

Należy narysować lub stworzyć laurkę bądź obrazek, w którym zawarte byłyby 2 elementy:

1. Napis "Urodziny PokeGry",

2. Minimum jeden pokemon.

 

Sposób wykonania pracy oraz złożenia:

 

Pracę należy zrobić samodzielnie za pomocą narzędzi i materiałów (do wyboru) takich jak: papier (biały, kolorowy - gramatura dowolna), kredki, farby, flamastry, plastelina, klej, bibuła kolorowa, wstążki, piórka, koraliki, muszelki - i co tylko Uczestnikowi konkursu przyjdzie do głowy i "wpadnie w ręce" ;)

 

Gotowemu dziełu należy zrobić wyraźne zdjęcie lub zeskanować (jeśli istnieje taka możliwość bez narażenia pracy i sprzętu na uszkodzenie ;) ), po czym wysłać jako treść lub jako załącznik mailowo na adres: konkurs.pokegra.pl@gmail.com

 

Termin składania prac: 05.08.2015

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15.08.2015

Sposób podesłania prac: mailowo, na adres: konkurs.pokegra.pl@gmail.com

 

Jeśli Gracz jest małoletni, może poprosić kogoś dorosłego o pomoc przy tworzeniu i wysłaniu pracy na wskazany adres mailowy - ma to być jednak praca stworzona wyłącznie przez Gracza.

Każdy biorący udział w konkursie uczestnik może podesłać maksymalnie 1 pracę konkursową. Prace proszę podpisać nickiem z gry ;)

 

UWAGA! Osoby, które bawią się w naruszanie regulaminu (pkt 1.1) są proszone o zdecydowanie się na jedno konto i jedną pracę. Próby oszustwa będą niestety nagradzane inaczej..

 

Z racji długości terminu oddania prac, wskazane byłoby zadbanie o to, by cała praca była staranna (wszelkiego rodzaju rozmazania inne niż zamierzone, kleksy i pozostałości po posiłkach nie są mile widziane.. ). Jeśli rysujesz, przy drobnych pomyłkach użyj np. gumki do gumowania, przy dużych - najlepiej będzie zacząć od nowa.. To samo tyczy się prac związanych z klejem czy farbami - jeśli praca będzie zbyt pobrudzona i będzie psuła cały efekt, lepiej jest zacząć od nowa.. Wiemy, że będzie to męczące, jednak nagrody są warte odrobiny wysiłku ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 months later...

Czas na ogłoszenie wyników - i najmocniej przepraszam za poślizg..

 

I miejsce: Kamilkamil - Gratulacje! :)

II miejsce: Liliyann oraz Risu

III miejsce: Megi

 

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział, oglądanie Waszych prac sprawiło mi wiele radości (mogę mówić wyłącznie za siebie, wierzę jednak, iż nie jestem w tym osądzie osamotniona :) )

Zgodnie z umową, każdy biorący udział w konkursie otrzyma nagrodę :) Nagroda główna niedługo powędruje do rąk własnych Zwycięzcy! :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności