Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

kilka błędów które znalazłem


Przemek Stasiulewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę przedstawić parę błędów i trochę pomysłów.

1.Kiedy dostawałem dużo punktów doświadczenia które by starczyły na dwa poziomy, na pasku doświadczenia wyświetla mi się np. -567 i po każdej byle jakiej wygranej walce mam jeden nowy poziom aż doświadczenie na minusie się skończy.

2. Czasem kiedy chcę przejść ścieżką do kolejnej lokacji  to zamiast teleportować mnie tam, ,,budzę'' się znowu w tym samym miejscu i nie mogę przejść dalej.

3. Nie wiem czy to błąd, czy tak to jest, ale chciałbym powiedzieć, że nicki graczy na chacie są wyświetlane na czarno. Ciężko mi z daleka zobaczyć na tym tle czarne literki. Inni mi mówią, że nicki mają białe. Ale nie wiem czy chodziło im o to samo co mi. Albo to jest błąd, albo każdy tak ma. Ale jeśli każdy tak ma to warto by było zmienić.

4.Mam jeszcze błąd, przez który większość osób się u mnie nie rusza, jednak tak naprawdę ich już tam nie ma.

Teraz powiem co chciałbym dodać:

1.Ulepszyć chodzenie. Nie za fajnie się kieruje tą postacią. jest bardzo powolna.

2.Jest coś jeszcze. Skoro bulbasaur jest słaby na pokemony trujące, to dlaczego zabija ekansa na tym samym poziomie na dwa uderzenia? Można by było bardziej  to rozbudować aby faktycznie te pokemony trujące miały przewagę nad bulbasaurem! W tej grze ważne są statystyki pokemona. Ale jednak można by było zrobić takie coś.

To na tyle. Gra całkiem fajna, jednak jest w niej wiele błędów. Mam nadzieję że będzie rozwijana aż osiągnie pełen sukces. Pozdrawiam, Przemanolek

 

Odnośnik do komentarza

 

3. Nie wiem czy to błąd, czy tak to jest, ale chciałbym powiedzieć, że nicki graczy na chacie są wyświetlane na czarno. Ciężko mi z daleka zobaczyć na tym tle czarne literki. Inni mi mówią, że nicki mają białe. Ale nie wiem czy chodziło im o to samo co mi. Albo to jest błąd, albo każdy tak ma. Ale jeśli każdy tak ma to warto by było zmienić.

 

 

Zrób najlepiej screena, wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności