Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

By Angell


Angell

Rekomendowane odpowiedzi

"Stało się to pewnego pięknego, słonecznego dnia, kiedy to ze smakiem wcinałem liście sałaty, jeszcze wilgotne od porannej rosy..

 

 

Usłyszałem jakieś dziwne krzyki i poruszenie w pobliskich krzaczkach pomidorów:

- ..Już ja wam dam, szkodniki jedne! Nikt nie będzie mi bezkarnie niszczył ogródka!

 

Podszedłem tam do krzaków odsłoniłem pomidory i zobaczyłem pełno Caterpi Wedlle i Metapodów stoczyłem z nimi walke gdyżnie dało się ich przegonić wkońcu rzuciłem sobie Ballem w Caterpi udało mi się go schwytać chciałem użyć go do walki ale mój entei się na to nie zgodził Entei był tak wkurzony na te pokemony walczył i walczył i w końcu je przegonił usłyszałem że coś chodzi mi po domu wchodze a tu ratate szperają w domu znów entei wkroczył do walki i pokonał je wszystkie

 

 

Danke :)

Odnośnik do komentarza

Nie dość, że ściągnąłeś fragment tego, co Ci podesłałam, to jeszcze zmaściłeś zakończenie.. Nieładnie, proszę Pana, nie ładnie..

 

Mogłeś przynajmniej cały fragment wkleić, plagiat i tak już popełniłeś - chociaż prosiłam, byś tego nie robił.

 

"Stało się to pewnego pięknego, słonecznego dnia, kiedy to ze smakiem wcinałem liście sałaty, jeszcze wilgotne od porannej rosy..

Usłyszałem jakieś krzyki i poruszenie w pobliskich krzaczkach pomidorów:

- ..Już ja wam dam, szkodniki jedne! Nikt nie będzie mi bezkarnie niszczył ogródka!

 

Nie zwróciłem uwagi, kto to krzyczał - ani do kogo. Sałata była tak smaczna..

 

Nagle, wszędzie wokół zaroiło się od ludzi z pokemonami, zaś powietrze wokół mnie co chwilę przeszywał jakiś atak - jak nie ognisty, to wodny lub roślinny. Wystraszyłem się nie na żarty i czmychnąłem w stronę lasu.. Niestety, przede mną wyrósł płot, który musiałem obejść - a dla takiego małego caterpie, jak ja, to nie jest łatwe zadanie! I wtedy.."

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności