Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Npc od wymiany arcanów


Nikodem

Wymiana złota na arcany  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem wymiany?

    • Tak
      5
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Wymiana złota na arcany

Cel: Zmniejszenie ilości złota za serwerze

Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Moja propozycja polega na dodaniu nowego npc, u którego wymieniało by się raz dziennie np. 5k złota na 5 arcanów(kurs wymiany do ustalenia),Umożliwiło by to odpływ gotówki, której po evencie z królikami jest po prostu zbyt dużo i straciła ona na wartości. 

Plusy:  

- odpływ nagromadzonego przez graczy złota,

- możliwość kupna specjalnych przedmiotów za złoto w grze

- sposób na ochronę swojego majątku przed atakami innych graczy

 

Minusy:

 - brak

Nick w grze: Misieek

Odnośnik do komentarza

Plusy:  

- odpływ nagromadzonego przez graczy złota,

- sposób na ochronę swojego majątku przed atakami innych graczy

 

Minusy:

 - brak

Co do tych plusów, odpływ zawsze jest, raczej to często towaru brakuje.

Co do drugiego gracze kombinują na lewo i prawo, a system "ochrony" niby jakiś został ostatnio wprowadzony

 

Minusy? Ktoś mniej zarobi, przedmiotów za arcana się może ciut namnożyć.

Odnośnik do komentarza

Co do tych plusów, odpływ zawsze jest, raczej to często towaru brakuje.

Co do drugiego gracze kombinują na lewo i prawo, a system "ochrony" niby jakiś został ostatnio wprowadzony

 

Minusy? Ktoś mniej zarobi, przedmiotów za arcana się może ciut namnożyć.

Odpływem nazywasz sklep, w którym kupuje się pokeballe? Jak dla mnie to trochę za mało.
Jaki system ochrony został wprowadzony? Ten depozyt niby co za górę pieniędzy można powiększać o niewielkie wartości? Jedyną ochroną jest zmiana poka na 1 lvl, a nikt chyba nie będzie chciał cały czas na nim siedzieć.
 
Kto mniej zarobi? Gracze będą kupowali za złoto arcany i sprzedawali taniej? Admin co sam wystawia przedmioty za arcany?
Co do namnożenia to w sumie mogę się zgodzić, Zawsze coś więcej przedmiotów się pojawi. Zostaną pewnie po krótkim czasie wykorzystane i znikną.
Odnośnik do komentarza

 

Odpływem nazywasz sklep, w którym kupuje się pokeballe? Jak dla mnie to trochę za mało.
Jaki system ochrony został wprowadzony? Ten depozyt niby co za górę pieniędzy można powiększać o niewielkie wartości? Jedyną ochroną jest zmiana poka na 1 lvl, a nikt chyba nie będzie chciał cały czas na nim siedzieć.
 
Kto mniej zarobi? Gracze będą kupowali za złoto arcany i sprzedawali taniej? Admin co sam wystawia przedmioty za arcany?
Co do namnożenia to w sumie mogę się zgodzić, Zawsze coś więcej przedmiotów się pojawi. Zostaną pewnie po krótkim czasie wykorzystane i znikną.

 

1. Nie miałem na myśli sklepu, ale w niewielkim stopniu też.

2. Fakt, cóż z tym poradzić? Akceptujesz to... lub nie.

3. Wszyscy, którzy chwile tu siedzą, to robią. Czasami nawet notuje osoby, które zmieniają na atak, a potem spierdzielają na lvl1 najszybciej jak się da.

 

4. Admin zarobi mniej na arcanach (patrzę po prostu z szerszej perspektywy). Tak takie małe coś może mieć wpływ. Co do admina wystawiającego przedmioty, zwykle widzę je po takich cenach że nikt tak czy siak nie może kupić.

5. Jeśli pojawi się więcej przedmiotów za premium, to albo się sprzedadzą po niższych cenach niż zwykle (co dla wielu pewnie byłoby problemem), a już teraz ludzie starają się cwaniakować z cenami i czyhają na nieuważnych

Odnośnik do komentarza

1. Nie miałem na myśli sklepu, ale w niewielkim stopniu też.

2. Fakt, cóż z tym poradzić? Akceptujesz to... lub nie.

3. Wszyscy, którzy chwile tu siedzą, to robią. Czasami nawet notuje osoby, które zmieniają na atak, a potem spierdzielają na lvl1 najszybciej jak się da.

 

4. Admin zarobi mniej na arcanach (patrzę po prostu z szerszej perspektywy). Tak takie małe coś może mieć wpływ. Co do admina wystawiającego przedmioty, zwykle widzę je po takich cenach że nikt tak czy siak nie może kupić.

5. Jeśli pojawi się więcej przedmiotów za premium, to albo się sprzedadzą po niższych cenach niż zwykle (co dla wielu pewnie byłoby problemem), a już teraz ludzie starają się cwaniakować z cenami i czyhają na nieuważnych

 

1. Więc co miałeś na myśli? Może źle się zrozumieliśmy. Chodziło mi, że na serwerze nagromadziło się zbyt dużo złota. W sumie po wczorajszym dniu doszedłem do wniosku, że sklep może wystarczyć. Sam w tym tygodniu wydałem koło 150k na pokeballe :D Po dłuższym lub krótszym czasie powinno wrócić do normy.

3. Robią to bo nie mają innego wyjścia jeśli nie chcą tracić po 5k,10k czy nawet 15k za walkę.

4. Tutaj ceny też ustawiło by się podobne do tych co Admin daje. Chodziło mi o to by przede wszystkim gracze posiadający 100k + mieli na co je wydać. Już poprawiam pkt. dotyczący niewiele droższych cen.

5, Jaka jest logika w kupowaniu drożej, a sprzedawaniu taniej? Jeśli już by ktoś kupował to na własny użytek gdy nie może od innych dostać danego przedmiotu.

 

Ogólnie pomysł z wymianą nie jest do końca dopracowany. Myślę, że po wniesieniu kilku poprawek dotyczących kursu i limitu wydawanych arcanów byłoby to jakąś dodatkową opcją dla tych bogatszych graczy.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady z tymi 2k ;p Na tyle to jedynie mogą wyceniać osoby nie znające się na tym. Ogólnie mało legend jest sprzedawanych za złoto i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Przybyło złota, a handel pokemonami niewiele się zmienił. Jeśli gracze chcą się "pozbyć" legendy to wolą wymienić ją na inne poki/przedmioty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 months later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności