Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Duel [Pojedynek]


Azel

  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się ta propozycja?

    • Tak
      6
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Duel
Cel: Urozmaicenie PvP [Gracz kontra Gracz]
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Często się zdarza że jest robiony myk: pyk, wygrałem, zmiana na poka z 1 lvl i ucieczka. Moja propozycja to Duel. Na duel musi się zgodzić dwóch graczy, z pokemonem o 1 poziom wyższy lub niższy. W przypadku duela występują dwie walki na raz. Gracz 1 atakuje Gracza 2, Gracz 2 atakuje gracza 1. W przypadku duela, szansa na wypadnięcie przedmiotu jest 2x większa, ale tylko jednego! Ewentualnie można ustawić nagrodę za wygraną ( w tym przypadku odzyskanie itemu + zdobycie itemu od przeciwnika). Duel może być wykonany raz dziennie (miksturę do pojedynkowania się nową można stworzyć za arcany). Odwaga i złoto jest naliczana oddzielnie od obu walk
Plusy:

- 1 (właściwie 2) walka PvP więcej, bez możliwości "kopnij w tyłek i wrzuć 1"

- Szansa na stworzenie nowego przedmiotu

- 2 walki w jednej

- Uczciwszy pojedynek (obie strony się bronią i atakują)
Minusy:

-  Nowy item za arcany?

- Cóż, można stracić przedmiot?

- Szybciej pozbywasz się odwagi (lub zyskujesz)

- Zmniejszenie progu walki z -1/+3 do -1/+1
Nick w grze: Azel

 

1299273779.png

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...

A ja jestem za tym, by zrobiono próg pojedynków +/- 10 poziomów. Jednak z tym warunkiem, że przedmiot może wypaść tylko na takiej różnicy jak jest teraz, a z wyższą różnicą poziomów jedynie złoto. Dlaczego?

A dlatego, że często nawet nie ma kogo zaatakować...

Słabo szukasz albo się sam ograniczasz :)

Odnośnik do komentarza

Teraz będziesz latał wszędzie za mną i hejtował? Ja nie lubię chłopców.

 

 

Jazonek, co do walk. Jeżeli piszę to nikt się nie zgłasza, a bić w kółko 3 te same osoby to wcale nie jest zabawa dla mnie jak i dla nich...

Wypowiadasz się w moim temacie i uważasz że ja za Tobą latam? hahahahahahahaha oh Szarloto, gdzie twój genialny komentarz...

 

Po to masz X pokemonów do trenowania, żeby mieć większy zakres bitewny Panie "Dojrzały".

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności