Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Skamieliny


Collie539

  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • TAK
      7
    • NIE
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Lileep i Anorith ze Skamielin
Cel: Nowy sposób zdobywania pokemonów
Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Pokemony z trzeciej generacji występują jedynie w skrzynkach i na aukcjach, dlatego dobrym wyjściem byłoby aby pokeomony które w Pokemon Emerald można zdobyć ze skamielin można by było zdobyć tak samo w Pokegra. Skamieliny wypadałyby np. z legendarnych pokemonów, a szansa na ich zdobycie wynosiła by (przykładowo) 50%. Powstał by nowy NPC, który za (przykładowo) 9 skamielin przywróciłby do życia Lileep (50%) lub Anorith (50%). 
Plusy:

+ gracze chętniej będą walczyć z legendami

+ będzie większa szansa na zdobycie nowych pokemonów
Minusy:

- możliwość, że pokemony ze skamielin będą rzadsze od legend
Nick w grze: Cassiopeia

 

To jest taka prpozycja na szybko, proszę o wyrażanie opinii ;)

 

PS. w razie czego przepraszam za błędy D:

Odnośnik do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

pomysl dosc fajny ale

z szansa 50%  na wypadniecie skamieliny mógłbym miec poka co 2/3 dni:)

1) jak dla mnie za duza szansa i za malo skamielin wymagane na wymianę (wiem ze były to tylko przykładowe)

2) skamieliny juz sa w grze.. inna nazwa dla tych wypadajacych z legend lub zmienić nazwę tych aktualnych które wypadają np z nidorino

3) lilep anorith kabuto i omanyte ewentualnie tak... /  aerodactyl nie - za dużo możliwości zdobycia legend już jest a to kolejna.. hmm nie

Odnośnik do komentarza

Nie do końca jestem przekonana. Na poziomie wielu graczy dostępny jest tylko mew do atakowania i pojawia się niezbyt często. Dla graczy z wyższy lvl jest entei, który w przeciwieństwie do mew jest często i w dużych ilościach. I traci to poniekąd sens, bo ta atrakcja stałaby się zabawą dla małej grupki graczy, dla których zdobycie skamieliny nie byłoby aż takie trudne, zważając na ilość dostępnych legend.

Odnośnik do komentarza

Z tym że, dlaczego gracz o niższym lvl ma być stratny wobec tego o wyższy? Skoro ma być to dla wszystkich niech nie wypada to z legend tylko takich pokemonów, które są w miarę dostępne dla każdego użytkownika. Nie można faworyzować jednej strony. To byłoby strasznie niesprawiedliwe, gdyby pewne osoby miały szanse na rzadkie pokemony, bo mają większy lvl. Gra ma być dopasowana do każdego gracza, więc ja jestem na nie, jeżeli chodzi o wypadanie tych skamielin z legend.

Odnośnik do komentarza

Kolejny raz rzuca się w oczy twoje bardzo samolubne podejście, bo ty już osiągnąłeś odpowiedni lvl do bicia legend, to co cie obchodzi to, że gracz, który ledwo co zaczął grac nie będzie miał nic? Gra jest dla wszystkich, więc nie ma o czym dyskutować.

Każdy ma prawo skorzystać z wyżej napisanej propozycji, a to że masz taki lvl nie uprawnia cię odbierania innym szansy na zdobycie pokemona. Jest niewiele osób z wysokim lvl, takim dzięki którym mogliby spokojnie bic np. enteie, dlaczego zatem dla tak wąskiej grupy ma powstać możliwość zyskiwania pokemonów? Wybacz, ale innych graczy jest więcej i to również im trzeba dać możliwość zyskiwania czegokolwiek.

Co do map. Została stworzona taka, która jest dla graczy mojego czy niższego lvl więc wszystko da się zrobić.

Odnośnik do komentarza

a ty dalej nic nie myślisz.. to ze byłaby kolejna rzecz która zachęca do wbijania lvl to dla ciebie źle

ale ja kończę dyskusje z tobą bo nie maja sensu.. pa

A ty zacznij czytać nim sam coś napiszesz. Bo bez sensu jest to co piszesz i zahacza o jakieś kiepskie żarty.

Idąc twoim tokiem rozumowania; gracz ma się cieszyć, że może wbijać lvl, aby osiągnąć wystarczający pułap do zdobywania skamielin, kiedy ty już spokojnie będziesz je otrzymywał i być może wymieniał na pokemony, tak? Radujcie się gracze, bo oto Artemiz dał wam powód do expienia. Wybacz, ale chciało mi się śmiać przy tym. Twoje argumenty są kiepskie i pisanie pod swoje widzi mi się, bo chcesz mieć coś, co nie będzie tyczyło się większości graczy. Swoja drogą, użytkownicy mają wystarczające powody do expienia, a są nimi nowe mapki.

Propozycja, która sugeruje, że można zdobyć z niej pokemona nie może być i nie powinna być na małej puli graczy. To jest gra dla wszystkich, jakbyś zapomniał. nie każdy zaczynał grę wtedy kiedy ty i nie każdy tak szybko wbije lvl, co nie znaczy że wszyscy maja być przez to ignorowani.

Nie ma sensu, owszem, bo jak się widzi tylko czubek własnego nosa, to ciężko spojrzeć gdzie indziej.  

Odnośnik do komentarza

jak narazie to ty jestes bardziej samolubna
chcesz wprowadzać wszystko tak aby nic cie nie ominęło

z niskiego lvl da sie bardzo szybko wyjsc... 100lvl mozna zdobyc spokojnie w tydzień.. szczegolnie ze co chwile jest pd x 2

ale tak niech będą wprowadzane aktualizacje dla graczy z lvl 50 którzy następnego dnia mogą mieć lvl 75...
 

Odnośnik do komentarza

Tak, ja jestem samolubna, a pisze to osoba, która ma tyle, że żadna wprowadza rzecz dla szerszej grupy osób jej nie leży. Człowieku, każda twoja wypowiedź aż ocieka egoistyczny podejściem do ulepszeń w grze. Nic, tylko wszystko dla siebie. Uważaj, żebyś się od tego nie udławił.

Szkoda tylko, że wielu graczy od tygodnia nie idzie w górę z lvl... Zauważ, że nie każdy przesiaduje tak często, nie mają żadnych wspomagaczy typu proszki energii czy inne tego i wbicie lvl nie jest już takie proste. Jeżeli bierzesz to z własnego przykładu, to twoja subiektywna opinia nie jest niczego warta. Nie wmawiaj, że da się osiągnąć taki lvl, bo tak nie jest, kiedy ktoś nie poświęca większości czasu, a nie o to tutaj chodzi.

Jabłka lecą z każdego pokemona i każdy może skorzystać z wymiany na pokeballe, owszem nie każdy może dojść do miasta, ale przynajmniej mogą zbierać je i to jest słuszne podejście do sprawy. Dlaczego zatem ze skamielinami nie może tak być? Bo ty nie chcesz? Bo nowi gracze będą mieli szanse na zdobycie pokemona i to już ci nie leży? Opamiętaj się w końcu i przestań robić z tej gry rozrywki dla userów z lvl +130...

Odnośnik do komentarza

Nie, bo to do ciebie nie dociera, że nie idzie, bo ludzie nie siedzą i nie wbijają lvl non stop. Każdy ma życie i raczej woli więcej czasu poświecić wakacjom, bo w większości osoby w wieku szkolnym tutaj grają, niż nabijaniu setki w tydzień.

A ty oczywiście jesteś na tak za takim rozwiązanie, BO CIEBIE TO W ZUPEŁNOŚCI NIE OMINIE.I tutaj jest pie pogrzebany, ważne, że ty na tym skorzystasz. Olać resztę.

Odnośnik do komentarza

dla mnie obojętnie czy wejdzie coś dla 30lvl czy 100.. bo i tak dam rade

dlatego osobiście i tak wole jak wchodzi coś na lvl wyższy niż mój i początkowo mnie omijało bo właśnie wtedy mam powód do expienia

i ludzie przestają expic dlatego ze im przede wszystkim się nie chce.. nie maja motywacji.. a nie z braku czasu
wprowadzanie rzeczy na wyższy lvl właśnie daje im ta motywacje..

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności