Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Event z trenerami


GoldLithium

event   

14 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

  • Tak
   10
  • Nie
   4


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Event z trenerami
Cel: Wzbogacenie rozrywki o jakąś akcję
Uzasadnienie przydatności pomysłu: trenerzy, którzy są dostępni na mapce zostali pokonani. Oprócz użytkowników nie ma z kim walczyć o coś cennego. Mozna rzecz, że jest statycznie. Dlatego event z trenerami dodał by nieco dreszczyku, bowiem nikt by nie wiedział, kiedy pojawi się trener, jaki będzie miał poziom i co otrzyma się w zamian. Chociaż z poziomem można spekulować, ponieważ każdy z trenerów miałby swój kolor określający przedział lvl jaki by posiadał, np. zielony od 5-20 lvl i tak dalej.

No właśnie. Atakowanie tych trenerów wcale nie byłoby takie proste. Każdy musiałaby mieć na koncie minimum 1k, bowiem za przegraną walkę trener odbierałby nam symboliczna kwotę i trochę odwagi. Zaś za wygną możemy otrzymać coś cennego i nie. Jedyną pewną rzeczą za wygraną walkę z trenerem byłyby punkty odwagi i niewielka suma pieniędzy - to rzeczy zagwarantowane.

Taki trener niestety miałby limit walk. Im wyższy lvl tym mniej walk posiadałby trener za to większą szansę dawałby graczowi na zdobycie czegoś cennego. I na odwrót z niskim lvl; ma więcej walk, ale mniejsza szanse daje na zdobycie cennych przedmiotów.

Trenerzy pojawiają się w losowych miejscach, jak legendy, każdy gracz z jednym trenerem może odbyć jedną walkę. Przegrana także uważana jest za walkę, więc drugi raz nie można do niej przystąpić. W jednym dniu może pojawić sie kilku trenerów w drugim ani jeden.
Plusy: Możliwość zyskania: odwagi, pieniędzy bądź czegoś cennego, danie trochę więcej akcji w życie gry.
Minusy: Nie przewiduję.
Nick w grze: GoldLithium

 

Trenerzy

 • Biali: Wyrzutki z Veridian: level: 5-25,
 • Żółci: Rybacy z wybrzeża Johto: level 26-60, 
 • Czerwoni: Gang Krwawobrodego: level 61-90, 
 • Niebiescy: Straż Pewter: level 91-120,
 • Zieloni: Arystokracja ze skweru: level 121-140,
 • Purpurowi: Szajka z Hoenn: level 141-180,
 • Srebrni: Władcy Skamielin: od 50 lvl-,
 • Złoci: Władcy Smoków: od 60 lvl-,
 • Platynowi: Władcy Legend: od 70 lvl-,
Odnośnik do komentarza

To nie może brać udziału ;) Ja np. teraz mam tylko 122g, więc nie mogłabym sobie capnąć takiego trenera. Myślę, że 1k to nieduże wymaganie.

Trzeba spełniać jakieś warunki na event, szczególnie, jeżeli za przegraną, ma odebrać symboliczną kwotę, którą może być wspomniane 1k :P Żeby oczywiście nie było za prosto. Powiedzmy, że to 1k to takie wpisowe, dzięki któremu trener godzi się z nami walczyć.

Ilość odbieranych pieniędzy za przegrana wzrastałaby z lvl trenera, tym samym i za wygraną także by wzrastało, oczywiście to złoto, które jest odgórnie już zagwarantowane. Bo przedmiot, w tym i pieniądze, mogą wypaść jako nagroda, ale nie muszą ;)

Mógłby również powstać ranking pokonanych eventowych trenerów, jak jest np. ze złotem czy odwagą.

Ale jak widać ludziom wprowadzanie jakiekolwiek rozrywki w grze nie odpowiada, a podobno brakuje tutaj powodów do expienia. Dac jakąś szansę, to wybrzydzają. Zrozum tutaj ludzi?

Odnośnik do komentarza

Są wygrane symboliczne o małej wartości i przedmioty, które trener daje w zamian, mające duża wartość. Dlatego ta kwota, która jest odgórnie zagwarantowana nie może być wysoka, ale nie chce tego sama narzucać.

To wszystko będzie uzależnione od przedziałów leveli, jakie mają trenerzy, także nie można z tym przesadzać, żeby nie dojść do skrajności i dajmy na to za trenera np. fioletowego, który może mieć lvl w zakresie od 110-150 nie wypadła komuś suma 20k, mówię tutaj o symbolicznej kwocie za wygraną, a nie przedmiocie oferowanym przez trenera, bo owszem, trener może dać nam 20k za wygraną, ale nie musi. Wówczas każda osoba z wysokim lvl miała by śmiesznie łatwy sposób do zarabiania ;)

Poza tym ten pomysł nie ma być jakąś maszynką do nabijania pieniędzy, czy innych wartościowych rzeczy. To, co wypada z trenera jest oczywiście dodatkiem. Pomysł ma na celu nieco ruszyć monotonie gry, bo kiedy pokonasz trenerów dostępnych na mapie, nie pozostaje ci nic, jak tylko expienie - a to z czasem robi sie nudne. Tak to, mamy możliwość walki z eventowymi trenerami z myślą, że można coś otrzymać, a więc i rozrywka i zarobek.

Jak widać wszystkim lata to koło nosa jak smark, bo żadna forma rozrywki wam nie dogodzi. A potem narzekanie jest na grę, że nudna i się nie rozwija.

Odnośnik do komentarza

A ja widzę minus.

Jeden trener na całą grę? Mało.

Mogłoby być tak, że trener ten przykładowo pojawia się na 5 minut i stoi DLA KAŻDEGO. I każdy może odbyć z nim tylko jedną walkę.

Po 5 minutach znika i tyle go widzieli, a nie poleci 'kto pierwszy ten lepszy' i aloha, arrivederci...

Ja myślę, że niedokładnie przeczytałeś opis.

To jest tak, że trener ma limit walk, dlatego stoi w jednym miejscu dopóki np. nie pokona go 10 użytkowników, potem znika. Ale może być tak, jak mówisz, że ktoś go pokona, a ten się przemieszcza. Propozycja jest do uzgodnienia.

Jak zauważyłam, w jednym dniu może pojawić ich się kilku, w drugim ani jeden. Na pewno dobrze by było, jakby pojawiali się na każdym poziomie, żeby każdy mógł spróbować zawalczyć. Z tym, że te niskie poziomy eventowy trenerów powinny raczej pojawiać się na tych słabszych mapkach, zaś te z wysokim mogą na każdej mapce.

Odnośnik do komentarza
 • 2 weeks later...
 • 6 months later...
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności