Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nieaktywność i pytania ..


Ejson

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania :) wróciłem sobie do gry  ... Grałem tu kiedyś i kupiłem arcany (WIEM ŻE ICH NIE ODZYSKAM  ALE chcę wiedzieć na przyszłość :) ) (choć wiem że po 2 tygodniach moje konto zniknęło )

 

1- to czy dalej jest tak rygorystyczny termin nieaktywności (2 tygodnie = usunięcie konta) czy zmieniło się coś ? 

2- Czy gdybym (tylko chce wiedzieć (i tak je chyba usunąłem))  miał screeny z wysłaniem sms to czy istnieje szansa na odzyskanie arc? (Wiem jaka będzie odpowiedź ,ale to jest pytanie na przyszłość )

3. Czy księżycowe mają dalej  legendarne (100%)? (zastanawiam się czy kupić ) 

4. Czy istnieje wymiana sprzedaj przedmiot za przedmiot ? (np.  item za pokemona, item za item , pok za poka itp. ) 

 a jeżeli nie czy jeśli chciałbym dokonać takiej wymiany czy można byłoby poprosić administracje/moderacje o przypilnowanie takiej wymiany ? 

 

 

---

wiem, że znajdzie się odpowiedź typu poszukaj w grze , zobacz opis , ale lepiej się upewnić :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

jak juz zajrzałam... xd

1) tak ;c choć wspomniałam, ze im wyzszy lvl tym wiecej czasu mogłoby być, a jak ten np 1-10 to nawet i mniej

2) to juz tylko admin moze odpowiedzieć ;/

3) bez zmian xd masz w opisie ze 1-4gen, ale doszły za to nowe skrzynki - Lśniące z shiny (każdy sh, legi też)

4) hm zakładka co wymieni nie, ale nikt nie zabrania wymiany typu ty wystawiasz X przedmiot za 100k i druga osoba tak samo (tylko lepiej znac osobe z kim się tego dokonuje)

Odnośnik do komentarza

2- Czy gdybym (tylko chce wiedzieć (i tak je chyba usunąłem))  miał screeny z wysłaniem sms to czy istnieje szansa na odzyskanie arc? (Wiem jaka będzie odpowiedź ,ale to jest pytanie na przyszłość )

 

Nie ma takiej możliwości. Nie ma możliwości potwierdzenia czy np. nie wydałeś tych arcanów na przedmioty sprzedając je później w grze.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności