Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ważne pytania


Zokoraa

Rekomendowane odpowiedzi

1.Komunikator który mówi nam o danym legendzie lub stworzeniu , który jest na jakieś danej mapce: Pytanie . które legendy można łatwo pokonać i czy można je łapać?

2.. Jakie pokemony są droższe , które nie? I jak to wycenić?

 

 

PS. NIE jestem żadnym Trollem , osoby nie które mogę nie wiedzieć o tematyce o grze. Proszę o uszanowanie mnie.Dziękuje

Odnośnik do komentarza

Na początek poproszę abyś poprawił to co napisałeś, gdyż bardzo ciężko to zrozumieć (możesz poprosić mamę o pomoc). Już nie tyle dla mnie, a po to abyś wiedział jak pisać.

 

1. Najłatwiejsza do pokonania: Mew (jeśli dobrze pamiętam, mając 2-4lv już powinno się dać go pokonać)

Łapiesz: Jakikolwiek ball chociaż polecałabym Pokeball'e (najczęściej rzucają i najczęściej to w nie wpada odwiedzający pokemon / legenda)

 

2. Ceny są zmienne. Oczywiście droższe pokemony to te których mniej, a nawet bardzo bardzo mało i trudno zdobyć. 

Są to pokemony: shiny, legendy, odwiedzające (te z komunikatów), część pokemonów będących w kolekcjach - te prawie cały czas są droższe.

Ostatnie "droższe" to te którym się cena może bardzo szybko zmienić tj. spaść to takie które nie mają poprzedniej ewolucji na mapach, a one same występują tylko na safari/w skrzynkach.

 

Ach i pokemon w momencie gdy osiągnie 25 sztuk automatycznie jest nie wart kupowania na "głównego". Jeśli nie ma 4 kresek po ewolucji - zostań przy starterze.

 
PS. Nawet jeśli jesteś trollem - tekst się przy da innym. A ty naprawdę... popraw swoje pytania i na przyszłość, jak już musisz, proś kogoś o pomoc w ich pisaniu.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności