Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

kilka propozycji


PlayMaster

tak, nie  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. pomysł 1

    • tak
      5
    • nie
      0
  2. 2. pomysł 2

    • tak
      4
    • nie
      1
  3. 3. pomysł 3

    • tak
      5
    • nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja 1

Ranking odwagi, który by nam pokazywał ile gracze mają odwagi od gracza co ma najwięcej odwagi po tego co ma najmniej

Propozycja 2

Po wciśnięciu u gracza w jego sojusz, nie pokazywało by nam się nic tylko, nazwa sojuszu i przywódca, gdyby ktoś chciał do jakiegoś sojuszu

Propozycja 3

Zostałeś zablokowany przez 1 osobę v

Np. S..........z (SuperGracz)

V to jest strzałka, gdy w nią wciśniemy pokaże nam się kto nas zablokował (1 i ostatnia literka, a pomiędzy 10 kropek)

Propozycja 4

Gałąź (nowy przedmiot) gdy pokonaliśmy kapitana jacka, podchodzimy do niego i rozmawiamy

- Witaj

- Witaj, dlaczego sam stoisz?

- Oferuję przewóz na wyspę Piracką, chcesz popłynąć?

- Z chęcią / nie, do zobaczenia

- Dobrze w takim razie daj mi kilka gałęzi. Hmmm 100.

- Proszę / Pójdę dozbierać.

Na wyspę, aby się dostać, trzeba uzbierać 100 gałęzi za każdym razem ( z pokemonów ) wypadały by tak jak odnóża, z każdego pokemona z ptasiej kniei. Na wyspie były by pokemony z kanto, które nie występują nigdzie, charizard, tentacruel, grimer, i jakieś jeszcze.

Propozycja 5

Gdy mamy złapanego pokemona, to w dexie, np. Caterpie niech jego nazwa będzie zielona, a nie czerwona jak dotychczas.

Proszę o pisanie numeru propozycji i tak lub nie, gdyż mogłem zrobić tylko 3 pytania, nie wiem dlaczego

Odnośnik do komentarza

Zrobiłeś ankietę wielokrotnego wyboru (czyli ktoś może głosować na oba).

 

Pierwsza propozycja dawniej istniała, nie wiem co tam sie stało, ale znikł ranking i Admin usunął link.

 

O drugiej już chyba ktoś wspominał, może Admin zostawił to, aż sojusze rozwinie?

 

Trzecia jest ciekawa, sama jestem ciekawa kilku osób które zablokowały ;p

 

Co do 4tej, rozmawiałam na pw, PlayMaster pozwolił na wyłączenie tego zalążku pomysłu i dodanie osobnej propozycji.

 

5 - Ciekawy element, pewnie niektórych łapaczy zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności