Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Fuzja ?


Ejson

Czy pasuje ci to ?   

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pasuje ci taki pomysł ?

    • Tak
      1
    • NIE !
      11


Rekomendowane odpowiedzi

FUZJA

(nie jest to rozmnażanie tylko zjadanie !)

Mam pomysł to podzielę się nim z wami.

Zapewne ma minusy jak i plusy ale wszystko da się w nim pewnie jakoś rozwiązać ...

Pokemon mógłby ,, zjadać,, pokemona TEGO SAMEGO GATUNKU np. (magikarp magkarpa itp. )

I jaki skutek by to dawało ? Pokemon zyskiwał oczywiście dodatkowe statystyki do rozdania (lub losowo wg administratora)

A jak miałyby być dodane sprawiedliwie? Jedne pokemony są lepsze a drugie gorsze ... proponuje taki wzór :

Rzadkość pokemona x Rzadkość Pokemona ( np. 1x1 czyli 1 statystyka  , 5x5 czyli 25 statystyk ) 

0ne9oz.jpg

Oraz proponuje dodać item który nie będzie aż tak drogi ale jednak byłby potrzebny . 

acq7ob.jpg

(tak tak tylko zmieniłem kolor ;d w paint'cie na szybko bo nie miałem czasu)

 

Plusy :

- Zniknie taka wielka liczba legend co pozwoli na cieszenie się unikalnym legendarnym pokemonem a także świadomością wartości takiego pokemona 

- Możliwa ingerencja powiększania statystyk (oczywiście im pokemon lepszy tym trudniej go ulepszać , ponieważ można to porównać ile jest legend a ile magikarpi , raticatów itp. więc ulepszanie lepszego pokemona kiedyś ustanie bo zabraknie ,,surowców,, ) 

- Wzrosną ceny na targu (Sprzedawcy) , więc ulepszanie także będzie trudniejsze i kosztowniejsze , także ulepszenia później nie będą takie łatwe i szybkie ... 

-

Minusy :

- Wzrosną ceny na targu (Kupujący) ( przy dłuższym namyśle to chyba dobrze , że nie wszyscy będą mieć wszystkie legendy ... )

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

A zmienienie koncepcji ? 

Zjedzenie pokemona takiego samego gatunku nie dawało by statystyk a dodatkowe procenty zdobywania expu np :

Pokemon z rzadkością :

1 - +0,1% do zdobywanego expa

2 - +0,4%zdobywanego expa

3 - +0,9% zdobywanego expa 

4 - + 1,6%zdobywanego expa 

5 - + 2,5 % zdobywanego expa

Odnośnik do komentarza

Jeśli porównać możliwe dotychczasowe bonusy to i tak tę będą porównywalne a nawet lepsze ;? Wiec w czym problem ? W tym ze shiny w końcu miałyby jedna wadę ? Czy fakt że normalne też będą mieć jakieś bonusy ? Bo im bardziej zachodze w ten temat to wiem że ulepszanie na takim przykładzie shiny byłoby dość cięższe (co nie pozwoliłoby zbytnio jeszcze bardziej ich ulepszać . )co za tym idzie normalne miałyby w końcu pozytywne efekty .

Odnośnik do komentarza

Dokładnie legenda jest nie wiele gorsza od shiny,jest to kwestia paru lvl co zresztą trzeba nadgonić expem u shiny.Tym sposobem doprowadzisz do tego że zwykły pok będzię mocniejszy od shiniaka,czyli by wyszło że shiny są nie potrzebnie wprowadzone do gry.Jeden problem jeszcze w tym wszystkim widzę bo jak bym złapała 100 metapodów to wtedy metapod który je zje bedzię silniejszy od zwykłej legi.Potem tylko trans i już mam na nim wysoki lvl.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności