Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Szczęśliwego Nowego Roku 2014! [KONKURS]


Tallana

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy, kto złoży tutaj życzenia noworoczne graczom i/lub opiekunom gry dostanie Pokemona i 3 Pokeballe. Niech Nowy Rok będzie na piątkę, niech obrodzi w Legendy i żeby się okazało, że świąteczne żarełko poszło w biust i biceps.  ^_^

 

Nagrodziaki:

Pokemony z autografem Mayy:

98.png54.png

Reszta:

46.png72.png,90.png,14.png,13.png,10.png,98.png52.png,43.png,23.png,21.png,118.png

 

Zaklepujcie Pokemona w postach, kto pierwszy ten lepszy(ale druga myszka bierze serek ;) ). 

 

 

Konkurs kończy się o północy, podawajcie nicki w grze, życzcie coś ładnego bo Stary Rok jeszcze ma rózgę w zapasie. :D A Nowy 5 arcanów za wysiłek. ;)

 

frabz-CARRY-ON-ITS-JUST-NICHOLAS-CAGE-WA

Odnośnik do komentarza

Ostatni dzień w roku... czas podsumowań i nowych postanowień,

wszyscy Moji Najdroższi można powiedzieć że to już dzis odchodzi,

od nas 2013 rok aa przychodzi 2014 ,, Nowy Rok Nowe Życie",

chciałabym z tego miejscaaa podziękować wszystkim graczą i administracji.

Ale ogólnie rok można zaliczyć do udanych, dla mnie najlepszy ze wszystkich do tej pory...

chciałoby sie powiedzieć że w nowym roku bedzie lepiej... ale czy może? ;d o to bedzie ciezko ale chyba moze,

Szczęśliwegooo nowegooo roku no i oczywiście udanego sylwka i zabawy do rana ;))))

Pozdrawiam: Mój nick w gre to prolither

Ja poprosze o szeldera :)

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwego Nowego Roku. Sukcesów w życiu, góry miłych niespodzianek,dużo uśmiechu na twarzy, no i oczywiście by ten przyszły rok był lepszy od obecnego. Teraz co się tyczy pg więc łatwości w zdobywaniu lvl, łapaniu i zarabianiu kasy :D Administracji natomiast owocnej pracy by gra się rozwijała :)

Życzy: Misieek  

 

ps i jak juz mam wybierac poka to wezme kaczek (tylko bez podpisu prosze bo wstyd ;p) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności