Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Przywiązanie dla maluchów


maeve

Za propozycją?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za propozycją?

  2. 2. Poziom?

    • 1lv
    • 1-3lv
    • Jestem przeciwny propozycji


Rekomendowane odpowiedzi

Krótko: Nieprzeliczanie przywiązania dla poziomów 1-3 (poziomu na których nie działa pvp) LUB tylko na 1lv.

 

Plusy: gracze posiadający, zbierający i/lub chcący zachować 1lv nie będą musieli zmieniać tego poziomu aby pokemon nie miał ujemnego przywiązania jeśli chcieliby kiedyś korzystać z tego pokemona, sprzedać czy wymienić (ew. nie tego sprzeda)

Minusy: wydaje mi się, że tylko czas na takową drobną zmianę, przed uruchomieniem całkiem sprawnego przywiązania

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie powinno być ujemne? Jakaś dyskryminacja czy jak? ;)

 

Jak nie dbasz o kogoś, to dlaczego nie miałby mieć możliwości odejścia od Ciebie? Pokemon to nie chomik czy pies, który wiernym Ci będzie, zdany na Twą łaskę i niełaskę ;) To kot. Jak mu się nie podoba, to drapie - albo zmienia sobie właściciela ;)

Odnośnik do komentarza

Trzeba wymyślić przedmiot o nazwie "Automatyczny karmiciel i opiekun dla pokemona" xd Miałby wzięcie! skorzystałby każdy kto musi wyjechać na dłużej i nie będzie miał netu oraz Ci co chcą zachować 1lv na poku ;p (co może kiedyś im się znudzić) oraz Ci (na dłużej niz 24h) zbanowani, którzy chcą później wrócić xD

 

Arla, wydaje mi się, ze dobrze ktoś pomyślał na czacie: próg max i min :)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności