Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Pytania


Landryna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy naprawdę uważasz, że nie ma absolutnie żadnej różnicy między Twoją aukcją a tą co wkleiłaś? ;)

 

Radzę zmienić swoje obrazoburcze nastawienie, widoczne szczególnie w wiadomościach prywatnych wysyłanych do mnie tuż po blokadach. Nigdy nie udało Ci się dostrzec swojego przewinienia, zawsze za to starasz się znaleźć kogoś przez kogo mogłaś zostać "poszkodowana".

Odnośnik do komentarza

A jest jakaś różnica? Ja kupiłam shiny za 4k i przyznaję się że do podchodzi pod pusha,dostałam bana i czekałam na twoją decyzję,nie pisałam że mim się nie należy czy że jestem nie winna.On dostał shiny za darmo więc to pod pusha nie podchodzi?

 

Moje nastawienie nie jest obrazoburcze.To że nigdy nie udało mi się dostrzec mojego przewinienia jest kłamstwem,np wczoraj wiedziałam za co dostałam bana.Nie zostałam poszkodowana przez nikogo.

 

Chciałam po prostu wiedzieć jak działa regulamin bo czytałam go wiele razy ale w każdym wypadku wasza reakcja jest inna i ciężko jest rozumieć jak on działa.

Odnośnik do komentarza

Wiesz to że miałam blokadę aukcji mnie nie dziwiło ponieważ Tallana daje ją każdemu do czasu wyjaśnienia sprawy.Cofnięcie tez mnie nie dziwiło bo nawet mężowi powiedziałam że i tak cofną mu aukcję bo pok był kupiony za tanio.Wczorajsze wydarzenia były normalną procedurą która powinna być zrobiona w grze.

 

Tylko tak jak pisałam skoro ja miała zastosowaną taką procedurę ( i uważam że była słuszna mimo że mój myślał że jak pokarze ss to wszystko wyjaśni) to dlaczego nie zastosujesz cofnięcia aukcji u nich?Wydaje mi się ale nie jestem pewna do końca że oni też powinni mieć cofkę aukcji ze względu na regulamin.

Odnośnik do komentarza

Hibi, ja pokazalem pusha marteczka - satoshi chodzi o sh pikachu, ktorego kupila za 150k - zadzialalo. pokazalem takze wiele innych ssow, np dama kupila za 1 monete arcanine 100 lvl nie zadzialalo, czyli gracze bogaci dostaja bany, a ,,noobki'' nie. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie, a kto na ciebie ssa pokazał, nie wiem, mialem kiedys okazje, ale tego nie zrobilem

Odnośnik do komentarza

Hibi, ja pokazalem pusha marteczka - satoshi chodzi o sh pikachu, ktorego kupila za 150k - zadzialalo. pokazalem takze wiele innych ssow, np dama kupila za 1 monete arcanine 100 lvl nie zadzialalo, czyli gracze bogaci dostaja bany, a ,,noobki'' nie. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie, a kto na ciebie ssa pokazał, nie wiem, mialem kiedys okazje, ale tego nie zrobilem

 

Dziękuję Panu niezmiernie za ostatnie zdanie. Teczki niczym w domu Kiszczaka również nagradzamy - blokadą za utrudnianie procedur administracyjnych. ;)

 

Mam nadzieję, że ucieszycie się, gdy wreszcie po serii wysyłania screenów jednej ekipy na drugą handel zostanie całkowicie zablokowany ustaleniem minimalnych i maksymalnych cen każdego z przedmiotów i stworzeń. Radzę zaprzestać zarówno kombinowania, jak i chamskiego szukania haków na przeciwstawne "obozy" czy nielubianych graczy. Sam wątek zamykam, bo 'dyskusją' to on na pewno nie jest.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności