Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

maeve

Propozycja  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za realizacją propozycji?



Rekomendowane odpowiedzi

Przy danych "Zmęczenie wynosi... [...] ...energii." dodatkowa informacja: "Zmęczenie osiągnie 0 o godzinie hh:mm.".

 

Plusy: łatwiejsze planowanie i orientacja przed jaką godzina wrócić ze sklepu/spaceru etc. (przydatne szczególnie dla tych młodszych co chcą zrobić przerwę, a nie chcą "tracić" zmęczenia)

Minusy: czas na realizację

Odnośnik do komentarza

Użyć kalkulatora każdy raczej potrafi, ale jak się komuś spieszy to mógłby spojrzeć i od razu pobiec na zajęcia :) Ogółem, to by było łatwiejsze i szybsze niż policzenie minut, a potem jeszcze przeliczenie o której godzinie. (Tak samo łatwiejsze i szybsze jak widzisz stan monet przy sobie na aukcjach)

Odnośnik do komentarza

1. Ja sprawdzania stanu złota nigdzie nie wprowadzałem, ani nawet nie grałem jak to było wprowadzane i uważam, że jest to niepotrzebne na kilku zakładkach. Wystarczyłoby albo na aukcji albo na terenie.

2. Skoro Twoim zdaniem tu się burzę, to Ty chyba nie bardzo potrafisz z kimkolwiek prowadzić wymianę zdań... ;/

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności