Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Mini Eventy


Landryna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :)

 

Z racji iż administracja wyraziła zgodę raz na jakiś czas będę organizowała mini event .Nagrody będą w formie kasy lub pokemona.O każdym evencie będziecie mogli przeczytać tutaj jak i zarówno będzie tez informacja w moim profilu.Udział w evencie jest dobrowolny.

 

Zapraszam do wspólnej zabawy :D

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego kobietki :D

 

Z okazji dnia kobiet będą dziś dwa eventy,

 

Pierwszy polega na tym że jak w rankingu dnia będzie słabe stworzenie to do jutra do 19.40 bijecie (zasady znacie) - nagroda w postaci Giratiny

(przesuwamy dopóki  nie będzie poka dostępnego dla niższych lvl)

 

Drugi odbędzie się o 21.00 trochę późno (wcześniej nie mogę dzieci) będzie kilka pytań.Co do nagród dowiecie się od razu przy pytaniu. :D

Odnośnik do komentarza

Panowie wszystkiej najlepszego z okazji dnia mężczyzny :D

 

Z okazji dnia faceta mini event o 21.00 :D żeby nie było opóźnień każdy kto chce się zgłosić do godziny 20.30 pisze mi na pw że chce do party.Bardzo proszę wcześniej sprawdzić czy nie jest się w innym party.Informuję również że to jest event robiony przeze mnie i to wymyślam pytania i odpowiedzi,nikogo nie zmuszam do brania udziału jednak jeśli ktoś się będzie awanturował zostanie wyrzucony.

 

TO JEST ROBIONE DLA ZABAWY NIE DLA SPIN

Odnośnik do komentarza

wszystkiego najlepszego! chłopaki!

żeby nie było... że jestem damską szowinistyczną świnią!

:)

 

---------

 

ps. pewnie sie zdziwicie, ale w sporcie, jakim są szachy! to faceci są dyskryminowani.... i o dziwo; wcale im to nie przeszkadza... wiem, bo jestem kapitanką zespołu szachowego, gdzie oprócz mnie, jest 14-20 facetów..

dyskryminacja mężczyzn w szachach jest na:

poziomie Regulaminu Światowego!.

:)

Pewnie nie wiecie o co chodzi.... ale zapewniam, że w szachach, chłopaki są dyskryminowani i nikomu to nie przeszkadza...

:)

chyba, pod tym względem, to jedyny taki sport!

Odnośnik do komentarza

Event przekładamy ponieważ administrator zgodził się pomóc i powiększyć party aby każdy chętny mógł wziąć udział.Kiedy już nasz kochany admin sprawę załatwi napiszę wam nową datę eventu. Jeśli się uda to nawet jutro :)

 

W ramach przeprosin za ostatnie pytanie nagrodą będzie shiny Scizor.

 

Pytania już czekają :D 

Odnośnik do komentarza

Dla kolejnych awanturników na mini eventach informuję że pytania układane są nie tylko z wiedzy o pokemonach ale także o szczegółach gry.Pytania sformułowane są tak w większości przypadków żeby było wiele opcji-ci którzy myślą że dostaną pytanie i oczywistą odpowiedz są w błędzie.To ma być dla zabawy,zgadywania a czasem szybkości,aby także nowi gracze mieli szansę nie tylko starzy wyjadacze.

Odnośnik do komentarza

A czy wdziałeś abym wtedy spamowała na czacie linkiem że jest event?Czy pisałam tutaj coś o tym? Ja rozumiem wszystkim nie dogodzę z eventem,ale pojmij że to ja decyduje kiedy jest event i jaka jest nagroda,przypominam że jest to nie obowiązkowe i nikt mi nagród nie daje.Robię to dla was,dla czystej zabawy ale jeśli nadal będziecie mi wypominać każdy event ( bo ktoś nie wygrał) to skończymy z tym.

Odnośnik do komentarza

Witajcie z racji zbliżających się świąt jak ja to mówię zajączkowo-jajecznych w dniu 23 marca odbędzie się mini-event.

 

Zasady są bardzo proste i pewnie wszyscy już je znają,każdy kto chce uczestniczyć ma napisać do mnie na pw. Zapisy trwają do 23 marca do godziny 19.00 natomiast event odbędzie się o 21.00

 

Event polega na tym że ja zadaje pytania wy odpowiadacie.W tym evencie nie koniecznie mogą być pytania tylko i wyłącznie odnośnie gry,istnieje możliwość że dotyczyć będą też świąt wielkanocnych więc się dobrze przygotujcie :) Nagrody jak zwykle 50k za poprawną odpowiedź.

 

Sponsorem konkursu tym razem jest gracz  Avalier  przekazał on 600k na nagrody. Dziękuje ci za hojność.

Odnośnik do komentarza
  • 1 month later...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności