Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Trener Hallion i Trener Morrite


Aenid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odkryłem dwa błędy, które chciałem zgłosić. Jeden bardziej znaczący, drugi mniej znaczący.

 

1. Błąd dotyczy Trenera Halliona. Próbowałem ten błąd wywoływać celowo przed zgłoszeniem, niestety, nie udało mi się to.

 

Przypadkowo udało mi się przejść przez Trenera Halliona (Cieniste Równiny). Strona po walce nie odświeżała się, co spowodowało że stałem na równi z Hallionem i mogłem sobie po prostu przejść (ponowne "nadepnięcie" na Halliona wciąż wywołuje walkę. Raport również pokazuje że przegrałem. Innym razem z kolei, po przegranej walce, Hallion cofnął mnie o jedno pole w lewo niż zazwyczaj i przestał na mnie kompletnie reagować aż do odświeżenia strony. 

 

Wspólna rzecz obu błędów, to jest lewa strona drogi. Gdy Hallion mnie zwracał lub stałem "twarzą w twarz", ten błąd ani razu nie wystąpił. Jednak gdy musiał do mnie podejść jedną kratkę (ponieważ trzymałem się drzew), zdarzało się że mnie przepuścił lub po walce mogłem przejść dalej, mimo przegranej. Prawdopodobnie wystarczy przestawić go kawałek czy cuś.

 

 

2. Trener Morrite (błąd mniej znaczący)(Labirynth Johto).

 

Da się wejść na murek labiryntu na wprost od Trenera Morrite'a, i dzięki przegranej walce z nim, można dostać się do środka labiryntu (omijając całkowicie Trenerke Zena). Generalnie, tamte okolice wyglądają, jakby murek był tylko grafiką bez kolizji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności