Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project
  • 0

Ogródki


Administrator

Pytanie

Jak już część z Was zauważyła w grze pojawiły się nowe przedmioty, są to:

 

Czarna Jagoda (10)Czarna Jagoda (100)Nasiona czarnych jagódFioletowa Jagoda (10)Fioletowa Jagoda (100)Nasiona fioletowych jagódNiebieska Jagoda (10)Niebieska Jagoda (100)Nasiona niebieskich jagódKonewkaNarzędzia ogrodnicze

 

Ogródek będzie można obsługiwać za pomocą NPC "Ogrodnik" znajdującego się w lokalizacji Twoje mieszkanie na mapie Miasto Viridian. Dostęp do rozbudowy ogródka dostępny będzie dopiero po wykonaniu zadania Aderii polegającego na pokonaniu kilku szkodników, jak i dwóch innych zadań z tegoż domku. Nie są one jednak zbyt skomplikowane, a mają jedynie wprowadzić w grę początkującego gracza.

 

Na czym będzie polegać "ogródek"?

 

Sama nazwa jest już wystarczającym wyjaśnieniem. Gracz będzie mógł sadzić nasionach na wykupionych wcześniej terenach (na start dostaje jeden rządek, a wraz z rozwojem poziomu "Ogrodnika" ich ilość może wzrosnąć do 6) i patrzeć jak po czasie pojawiają się roślinki. Nie jest jednak to pewne, bo zależnie od czasu zebrania plonów (każda z jagód ma inny czas rozwoju) czy szczęścia - proces może zakończyć się utratą nasionek.

 

Wraz z zakończeniem rozwoju drzewka gracz ma możliwość podjęcia decyzji - zebranie jagód (pole przez pewien dłuższy czas leży odłogiem ;)), zebranie nasion (2 sztuk - pole pewien czas leży "odłogiem").

 

Czas rozwoju drzewka będzie można przyspieszyć za pomocą przedmiotu "Konewka" - jednorazowe użycie skróci czas o połowę i spowoduje utratę przedmiotu.

 

Ogródek pojawi się w ciągu najbliższych kilku dni.

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zdzichu kiedy tego sam Admin nawet pewnie nie wie XD  trzeba znaleźć na to czas to nie jest kwestia wprowadzenia kilku kodów i już wszystko śmiga jak należy... na to trzeba czasu

 

"Do podlewania drzewka wymagany będzie przedmiot "konewka" (można to robić jednak bez tego, wtedy szanse na uzyskanie czegokolwiek są niższe) UZYSKIWANY Z ZADANIA "

może z narzędziami będzie tak samo... ;P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności