Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Nawiązanie kontaktów pomiędzy PG a jedną stronką


remik

  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu

    • Tak
      3
    • Nie
      4
    • Nie wiem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje aby nawiązać kontakt z pewną angielską stronką  na której można robić karty trenera my byś my ich reklamowali a oni nas nie wiem co na to Admin ale już któryś raz pytała się mnie osoba o tę kartę trenera którą mam w opisie i proponuje zrobić takie połączenie nie wiem czy to nie za dużo bo to w sumie nawet między narodowa stronka a nasza gra jest po polsku ale to już admin zdecyduje. A jeśli Admin chce to podam linka do strony i ewentualnie to morze być wskazywanie konkretnej strony zaciekawionym graczom.

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się to całkiem zbędne, po co mają grać ludzie z innych krajów w polską grę o pokemonach?

było parę osób z zagranicy którzy próbowali w nią zagrać, nie raz się na chacie odzywali jednak na tak dużą liczbę polaków nikt im nie odpowiadał więc jak szybko zaczęli grę tak szybko skończyli.

Poza tym współpraca z pewnymi innymi stronami, tym bardziej zagranicznymi równa się z ryzykiem że oni nie tylko będą oczekiwać również reklamy własnej strony jak i opłaty za taką ewentualność (kolejny zbędny dodatek do kosztorysu)

Ta gra nie jest międzynarodowa i raczej się na taką nie zapowiada.

A jeśli ktoś sobie chce zrobić takową kartę trenera to może wpisać link z pod czyjejś karty i bez problemu się do strony dostać.

Jeśli już prędzej bym poparła pomysł stworzenia podobnej "karty trenera" na PG, jednak nie uważam tego za potrzebne ;)

Wszystkie ważne statystyki gracza są pod każdym opisem na jego profilu, odznaki też są, główny pok i awatar gracza... to wszystko jest już na profilu i tyle w zupełności wystarcza ;3

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności