Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

ustawienia kiedy i jaka mikstura ma być użyta w walce


Skorpio

Rekomendowane odpowiedzi

witam, tak jak w tytule tematu, gdzie można ustawić, jaką miksture chcemy by została użyta podczas walki i przy jakim stanie życia naszego towarzysza? przeglądałem ustawienia i tego nie znalazłem, ale zacząłem grać od wczoraj, więc sami rozumiecie:)

i przy okazji czy jest możliwe wyłączenie automatycznej walki i samemu decydowanie jak mamy walczyć i jakich ataków chcemy używać?

Odnośnik do komentarza

pokemon sam ustala kiedy używa mikstury (średnio w połowie hp) i o ile (słyszałam takie pogłoski) ma sporo witalności ale tej informacji nie jestem pewna. Nie można ustawić kiedy sobie chcesz użyć tej mikstury niestety.

A jeśli chodzi o walki w tej grze każdy pokemon ma tylko jeden atak i nie da się wyłączyć automatycznego systemu gry. Ponieważ tu pok bije dopóki nie straci całego hp ;3

Odnośnik do komentarza

to do dupy, bo w tym problem że u mnie pok odnawia życie poniżej 10% ale to bardzo bardzo rzadko, częściej poniżej 5%, czyli w 99% gdy można by pokonać dzikiego pokemona, to dostaje się lanie, druga sprawa to używanie przez dzikie pokemony mikstur leczenia, rozumiem npc trenerów i inne wyjątkowe wydarzenia, ale dzike pokemony nie powinny mieć tej umiejętności, przecież to w końcu trener przechowuje wszystkie fanty i decyduje o ich użyciu, a nie pokemon. jak na razie to widze że pokemon o wszystkim decyduje a trener to tylko marionetka w jego ręcach

Odnośnik do komentarza

jak nie wiesz co napisać i nie masz nic normalnego do powiedzenia, to lepiej wcale się nie odzywaj, taka jest prawda!

 

to przykład jednej z walk tak by nie było że rzucam słowa na wiatr. mimo dwókrotnej przewagi i tak przegrałem. mój pok nie użył ani razy mikstury, gdzie dziki pok dwa razy. gdzie tu sens?

 

Nidoran ♂ odniósł zwycięstwo.

69 | Cloyster utracił wszystkie punkty życia.
68 | Nidoran ♂ uderza zadając 9 obrażeń.
67 | Cloyster uderza zadając 17 obrażeń.
66 | Nidoran ♂ uderza zadając 11 obrażeń.
65 | Cloyster uderza zadając 13 obrażeń.
64 | Nidoran ♂ uderza zadając 2 obrażeń.
63 | Nidoran ♂ uniknął uderzenia.
62 | Nidoran ♂ uderza zadając 7 obrażeń.
61 | Cloyster uderza zadając 12 obrażeń.
60 | Nidoran ♂ uderza zadając 10 obrażeń.
59 | Cloyster uderza zadając 19 obrażeń.
58 | Nidoran ♂ uderza zadając 9 obrażeń.
57 | Cloyster uderza zadając 15 obrażeń.
56 | Nidoran ♂ uderza zadając 2 obrażeń.
55 | Cloyster uderza zadając 14 obrażeń.
54 | Nidoran ♂ uderza zadając 3 obrażeń.
53 | Cloyster uderza zadając 19 obrażeń.
52 | Nidoran ♂ uderza zadając 4 obrażeń.
51 | Cloyster uderza zadając 19 obrażeń.
50 | Nidoran ♂ uderza zadając 2 obrażeń.
49 | Cloyster uderza zadając 12 obrażeń.
48 | Nidoran ♂ przywrócił sobie 140 punktów życia.
47 | Cloyster uderza zadając 15 obrażeń.
46 | Nidoran ♂ uderza zadając 4 obrażeń.
45 | Cloyster uderza zadając 8 obrażeń.
44 | Nidoran ♂ uderza zadając 8 obrażeń.
43 | Cloyster uderza zadając 13 obrażeń.
42 | Nidoran ♂ uderza zadając 3 obrażeń.
41 | Nidoran ♂ uniknął uderzenia.
40 | Nidoran ♂ uderza zadając 6 obrażeń.
39 | Cloyster uderza zadając 8 obrażeń.
38 | Nidoran ♂ uderza zadając 7 obrażeń.
37 | Cloyster uderza zadając 16 obrażeń.
36 | Nidoran ♂ uderza zadając 6 obrażeń.
35 | Cloyster uderza zadając 14 obrażeń.
34 | Nidoran ♂ uderza zadając 5 obrażeń.
33 | Cloyster uderza zadając 16 obrażeń.
32 | Nidoran ♂ uderza podwójnie zadając 2 oraz 6 obrażeń.
31 | Cloyster uderza zadając 9 obrażeń.
30 | Nidoran ♂ przywrócił sobie 100 punktów życia.
29 | Cloyster uderza zadając 15 obrażeń.
28 | Nidoran ♂ uderza zadając 7 obrażeń.
27 | Cloyster uderza zadając 11 obrażeń.
26 | Nidoran ♂ uderza zadając 10 obrażeń.
25 | Cloyster uderza zadając 11 obrażeń.
24 | Nidoran ♂ uderza zadając 6 obrażeń.
23 | Cloyster uderza zadając 9 obrażeń.
22 | Nidoran ♂ uderza zadając 4 obrażeń.
21 | Cloyster uderza zadając 10 obrażeń.
20 | Nidoran ♂ uderza zadając 10 obrażeń.
19 | Cloyster uderza zadając 18 obrażeń.
18 | Nidoran ♂ uderza zadając 4 obrażeń.
17 | Cloyster uderza zadając 17 obrażeń.
16 | Nidoran ♂ uderza zadając 5 obrażeń.
15 | Cloyster uderza zadając 19 obrażeń.
14 | Nidoran ♂ uderza zadając 10 obrażeń.
13 | Nidoran ♂ uniknął uderzenia.
12 | Nidoran ♂ uderza zadając 10 obrażeń.
11 | Nidoran ♂ uniknął uderzenia.
10 | Nidoran ♂ uderza zadając 4 obrażeń.
9 | Cloyster uderza zadając 12 obrażeń.
8 | Nidoran ♂ uderza zadając 8 obrażeń.
7 | Cloyster uderza zadając 16 obrażeń.
6 | Nidoran ♂ uderza zadając 7 obrażeń.
5 | Cloyster uderza zadając 19 obrażeń.
4 | Nidoran ♂ uderza zadając 5 obrażeń.
3 | Cloyster uderza zadając 16 obrażeń.
2 | Nidoran ♂ uderza zadając 3 obrażeń.
1 | Cloyster uderza zadając 10 obrażeń.
Uzyskałeś bonus ze względu na małą ilość Pokemonów podobnych do Twojego towarzysza na serwerze.
Uzyskałeś bonus za posiadane stworzenie.
Walka rozpoczęta.

Odnośnik do komentarza

zacząłem, dostaje, wydarzenia, zdarzenia, dla mnie, ze mną, nie zainwestowałbym, poprawicie, (był błąd "mondrego"), dwukrotnej

To króciutka lista poprawienia Twoich błędów. Nie wiem jakim debilem trzeba być, żeby popełnić ich aż tyle przy tak niewielkiej ilości słów. Oczywiście pomijam błędy interpunkcyjne, literówki, czy braki spacji. Tym bardziej, że istnieje tu słownik. 

Pisząc jak debil nie zwrócisz niczyjej uwagi na problem, a jedynie na Twój konflikt ze słownikiem. 

To samo mogę powiedzieć Tobie, lekko parafrazując Twoją wypowiedź: jak nie umiesz w miarę normalnie napisać, to lepiej wcale nie pisz.

Odnośnik do komentarza

znalazłem te błędy o których napisaeś, faktycznie wyglądały idiotycznie, za co bardzo przepraszam, już je poprawiłem

jeśli już tak bardzo się czeciacie słownika, to nie stety ale w niemieckim komputerze nie ma polskiego słownika, więc nie jestem w stanie wykryć błędów. fakt faktem że u mnie brak spacji i zjadanie liter jest na pożądku dziennym, a do tego czasami z rozpędu wkradną się inne błędy, czy teraz wreszcie dacie spokój z tym przeklętym słownikiem:) 

Odnośnik do komentarza

choćby i chiński komputer był, jeśli system operacyjny, ma ustawiony język (w tym układ klawiatury) na polski (programisty), nie powinieneś mieć problemu z polskim słownikiem czy znakami.

 

Dzikie pokemony też nie chcą obrywać ;) Niektóre mają miksturki, inne nie. Jeśli wolisz, wyobraź sobie, że dzikie wcinają magiczne jagody, które przywracają im hp ;)

 

Z kolei Twój pokemon czasem jest tak uparty, że nie chce wziąć miksturki, bo "jeszcze hit i go pokonam!" ;)

 

Ok, a tak całkiem na poważnie - sprawdź, jakie typy miksturek posiadasz w swoim ekwipunku. Jeśli nie masz miksturek +1, nie będzie się leczył podczas walki.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności