Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Poprawka Dexu


maeve

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • Tak
      6
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji: Poprawka Dexu

Cel: Usprawnienie korzystania z Dexu

 

Pomysł: Wyświetlanie sie nazw dropu n najechaniu na ikonke (worki sa identyczne przecież dla kryształów odnóż czy skamielin, albo skrzynki stworzeń/przedmiotów) oraz temat na forum(ze spisem dla tych co lubia 'takie' udogodnienie) dla graczy by pisali co im dropło (uzupełniłoby to dex) oraz przy nich (o ile to możliwe) dopisek ze dropi czesto/rzadko/bardzo rzadko

ORAZ wyszukiwarka pokemona (przenosiłaby na odpowiedna strone i od razu otwierała dex danego poka) bądź spis jaki pokemon jest na jakiej stronie

 

Uzasadnienie przydatności pomysłu (min. 50 słów): Nie umiem sie rozpowiadac ale myśle ze to by ułatwiło wszystkim korzystanie z niego, wyszukanie pokemona zmniejszyłoby poziom zirytowania gdy nie mozesz znaleźć go oraz ułatwiło korzystanie z wyświetlanego tam dropu który jest teraz bardziej przejrzysty na forum no i niekompletny. No i myśle ze nie tylko nowe gen powinny byc wprowadzane ale tez poprawki tego co jest nie wszystko po, a w trakcie lub tez przed.

 

Plusy: Przejrzystość, szybsze znajdywanie
Minusy: Czas poświecony na poprawke ;x
Nick w grze: Maeve

 

Ps. mam nadzieje ze da sie zrozumiec co napisałam ;x

Ps2. zeby tez nie było ze gracze sobie wymyslaja drop by potwerdzali zdjeciem np:

96828097669547003293.png

Odnośnik do komentarza

Dastard, poprawki powinno sie dodawac nie koniecznie od razu ale powinno sie powoli poprawiac a nie zostawiac jak jest i dodawac tylko nowosci. Pomysł przeciez nie jest na "teraz zaraz" tylko w wolnej chwili -.-'

 

 

Jakoś nikt z tym wcześniej nie miał problemu, a wchodzi osoba, która gra trzy dni i wielki problem. No naprawdę...

Odnośnik do komentarza

Dastar, wielki problem? a chcesz ss z pw ktory mnie własnie skłonił do tego tematu? To ze ty nie korzystasz z dexu nie znaczy ze inni tez nie, wiele osób ma pytania co z czego dropi, a takie ikonki bez podpisania nie sa aż tak pomocne(podobno to gra dla dzieci, a dzieci nie korzystaja z forum, przekonałam sie o tym wielekrotnie). Podobnie o cene pytaja, sama na poczatku miałam małe trudnosci ze znalezieniem pokow na które natrafiałam i jaka maja cene.

Odnośnik do komentarza

Dasatrd, bo to gra "dla dzieci" wiec tu głownie dzieci graja, dzieci rzadko wiedza ze jest forum i mozna tu pisac o poprawke czegos (zreszta pewnie z błedami by pisały). Dla nich taka forma dex'u gdzie nie jest łatwo cos znaleźć i dowiedziec sie co dropi raczej nie zacheca do gry.

Odnośnik do komentarza

Czytelne? Dobra, to powiedz mi czy z kakuny leci skrzynia przedmiotów czy stworzeń (nie uzywając forum)? i dlaczego nie ma przy koffingu cuksów skoro dropł mi?

No i ile dzieci zna kolejnosc poków w dexie na pamiec? Prosze cie.. moze tobie to sie nie przyda, ale serio połowa graczy ma sie uczyc tego zamiast do szkoły? :x

Odnośnik do komentarza

To ty korzystaszw koncu z tego dexu czy nie? Przy niektorych poka przeciez jest ikonka ze dropia cuksy. A to co napisałam sklada sie z 3 czesci: wyświetlania napisów, dodania brakujacych ikonek dropu i wyszukiwarki. "Hejtujesz" głownie to 2, wiec prosze juz skończ, nie grasz tu tylko ty i osoby w twoim wieku dla ktorych wszystko jest zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności