Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

odwaga


Dastard

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

    • Tak
    • Też Tak (czyt. ludzie, którzy mają poniżej 30 odwagi)


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej cwaniaków zbija odwagę, by nie powiększać depozytu i przechowywać kasę.

Proponuję wprowadzić o północy utratę 10% całego złota posiadanego "w kieszeni" dla postaci, które posiadają poniżej 30 odwagi zgodnie z tym co zapowiedział admin 14 grudnia 2015. A więc już prawie pół roku minęło, a cwaniaczki dalej mają korzyść z takiego rozwiązania.

Utrata 10% złota zapobiegnie cwaniakowaniu.

 

 

P.S. Chyba nie muszę przypominać, że osoby z poniżej 30 odwagi nie brane są na serio w ankiecie? :D

 

kasa.JPG

Odnośnik do komentarza

A pojawi się kolejne cwaniakowanie w postaci przerzucania kasy na konta znajomych którzy to mają odwagę powyżej 30 pkt.Od czego są sojusze,prawda?
Kto ma powiększony depozyt pozostawi sobie powiedzmy ten 1kk na drobne wydatki.

Pojawią się konta-banki,zakładane tylko po to by robić takie przerzuty.

10% w przypadku części graczy to utrata od 200k do nawet 800k.

 

Odnośnik do komentarza

No i co w związku z tym ile kasy straci? Jeśli nie chce stracić to niech zrobi depozyt, jaki problem? PatrickJane jeśli przegra to straci ponad 700k, ale nie chowa się pod poziomem 30 odwagi jak większość. 

Nawet jeśli pojawią się konta banki to ktoś ten depozyt tak czy siak musiał powiększyć, a na powiększenie kasa pójdzie, więc zanim coś powiesz to pomyśl. A teraz zbicie odwagi do poniżej 30 rozwiązuje problem wtapiania kasy w depozyt. Także gdzie tutaj sprawiedliwość?

 

I tak, wiem, że jesteś przeciwny, bo też jesteś jedną z takich osób, które to właśnie kryją się poniżej 30 odwagi.

 

6 głosów na NIE, o dziwo... wszyscy poniżej 30 odwagi, przypadek? :D

Odnośnik do komentarza

Trzymanie kasy na wierzchu to bonus w postaci stałego obrotu gotówki bez płacenia za wpłaty do depozytu.

Bo kasa wydana na rozbudowę depozytu to żaden problem. Ale ciągłe chowanie do niego i wypłacanie będzie się zbierać i zbierać.

Nie muszę trzymać 10 mln na wierzchu, ale zawsze przydałoby mi się ten milion mieć pod ręką, czy trochę więcej.

Ale też powinienem móc przegrać w pvp jeżeli nie siedzę na tym 1 lvlu, który od zawsze gwarantował bezpieczeństwo, ale jednocześnie uniemożliwiał prawie całkowicie grę..

Odnośnik do komentarza

Depozyt zabiera 1% podczas wpłaty, ale żeby ten depozyt był to najpierw trzeba w niego trochę wpakować.

I tak 1% przy każdej wpłacie to się jednak trochę zbiera, podczas gdy osoby poniżej 30 odwagi ani nie tracą hajsu na powiększenie depozytu, ani nie tracą hajsu na wpłaty do depozytu. Uważasz to za sprawiedliwe? :)

10% miałoby za zadanie wręcz zmusić osoby poniżej 30 odwagi do rozbudowy depozytu. Są bezpieczne, nikt ich nie zaatakuje - niech chociaż rozbudują depozyt, bo jak na razie mogą trzymać kasę bez jakichkolwiek obaw o jej utratę.

Fakt faktem okej, 10% to być może i wygórowana kwota, ale 5% zabierane CODZIENNIE O PÓŁNOCY jest jak najbardziej odpowiednim wariantem.

Odnośnik do komentarza

Jestem za. Ale moim zdaniem wymaga to kilku poprawek , mianowicie - najwyższy lvl posiadanego stworzenia jest również lvl'em gracza. Zmiana na 1 lvl pokemona zatem nic by nie wnosiła "  zapobiegnie cwaniakowaniu. " bo ukrywanie się za 1 lvl jest rownie  idiotyczne jak zbijanie odwagi . skoro jesteś taki fifarafa to czemu cały czas w ogródku z 1 lvl stoisz ? . jeśli ci żal pośladki ściska bo ktoś ma więcej hajsu to wypadałoby zacząć grac a nie tylko dużo mówić .

Odnośnik do komentarza

A kto powiedział, że będziesz karany?

Powiększajcie depozyt to nikt karany nie będzie... ;x

 

A teraz macie profity w postaci unikaniu ataków + dodatkowe złoto, którego nie musicie wpłacać do depozytu(1% wpłat) + brak potrzeby rozbudowy depozytu.

 

Uciekając od pvp większe profity, aniżeli być narażonym na pvp. No bez przesady :D

Odnośnik do komentarza

ja mam depozyt na całe moje złoto powiększony .. i na 350 lvl raczej nikt mi nie zagraża . a Pvp co niby daje ? jeśli ono jest to niech korzystają z niego ci którzy maja z niego korzyść . Mówisz ze nie expisz dlatego siedzisz na 1 lvl . Więc lider sakury jakim prawem jest u ciebie ? Próbujesz swoja głupią teoria pogorszyć i tak kiepska atmosferę w grze . 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pasiak napisał:

Jestem za. Ale moim zdaniem wymaga to kilku poprawek , mianowicie - najwyższy lvl posiadanego stworzenia jest również lvl'em gracza. Zmiana na 1 lvl pokemona zatem nic by nie wnosiła "  zapobiegnie cwaniakowaniu. " bo ukrywanie się za 1 lvl jest rownie  idiotyczne jak zbijanie odwagi . skoro jesteś taki fifarafa to czemu cały czas w ogródku z 1 lvl stoisz ? . jeśli ci żal pośladki ściska bo ktoś ma więcej hajsu to wypadałoby zacząć grac a nie tylko dużo mówić .

Ja jak się wypowiadam to czytam co już było napisane. Tobie proponuję to samo. Pierwszy lvl od zawsze gwarantował spokój, jednocześnie odbierając możliwość rozgrywki. Fizycznie można bez tego pohandlować, aktualnie jeszcze uprawiać ogródek. A jak chcesz zmienić lvl to albo się pilnujesz albo ktoś pilnuje Ciebie i atakuje. Od zawsze działało to bardzo dobrze, zgrzytem jest wprowadzenie liderów, których powinna być możliwość odebrania w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza

 

4 godziny temu, Pasiak napisał:

Jestem za. Ale moim zdaniem wymaga to kilku poprawek , mianowicie - najwyższy lvl posiadanego stworzenia jest również lvl'em gracza. Zmiana na 1 lvl pokemona zatem nic by nie wnosiła "  zapobiegnie cwaniakowaniu. 

Znowu się uczepię, wolno mi ;)

Powiedzmy, że mam sobie Kakunę, ona ma lvl 120, bo ją expiłam od początku, dbałam, pielęgnowałam, na spacerki wyprowadzałam.

I nagle... tak! Nazbierałam w końcu kasę, mogę sobie kupić Shiny Psyducka! Więc kupuję sobie kaczuszkę, expię ją, karmię. I ma sobie kaczuszka lvl 100, czyli staty w okolicach 150. Czy moim lvlem nadal jest kakuna na 120? Do kitu troszkę.

Nie, lvl 1 jako chroniący od walki jest dobry, ale argumentów podanych wcześniej powtarzać nie będę 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Pasiak napisał:

czytałem czytałem.  tylko to jest tak samo idiotyczne jak zbijanie odwagi . jeśli pvp wnosiło by coś do gry to mógłbym to zrozumieć ..

Plus zbijania odwagi = nie można stracić złota

minus zbijania odwagi = brak walk? no, ale chyba o to nam chodzi, z resztą jak się zachce to można w każdej chwili atakować, czyli jednak minusów nie ma. same korzyści.

 

plus siedzenia na 1 lvlu = nie można stracić złota

minus siedzenia na 1 lvlu = chyba nie muszę się powtarzać

 

I powiedz mi co tu "jest tak samo idiotyczne".

Odnośnik do komentarza

i po "drugie primo" temat został założony TYLKO I WYŁĄCZNIE DLATEGO, że taki jest wymóg, a ja jedynie przypominam to co wprowadzone miało być PÓŁ ROKU TEMU.

Pół roku z profitów korzystali ludzie kryjący się pod odwagą poniżej 30. Najwyższa pora z tym skończyć.

kasa.JPG

Odnośnik do komentarza

Jaja sobie robisz? :D 
Chyba logiczne, że wszyscy, którzy mają poniżej 30 odwagi są na NIE, bo jest im to nie na rękę -.-

 

Zlikwiduj 1% od wpłacanej kwoty, zlikwiduj pobieranie opłat za powiększanie depozytu i nie będzie problemów, bo jak na razie nie dosyć, że osoby unikają PvP to jeszcze mają z tego profit. Gdzie tu sens?

Odnośnik do komentarza

Pozwolę, że się wypowiem. ;)

Od razu na wstępie napiszę, że jestem na TAK. O ile dobrze zrozumiałem - Huncwotowi chodziło o to, że gracze, którzy mają poniżej 30 odwagi, nie muszą ulepszać depozytu - razem z tym - nie tracić golda. A ci którzy mają powyżej 30 odwagi muszą ulepszać depozyt, bo może ktoś ich zaatakować i golda stracą.

No i jak mówił Huncwot - wszyscy co są na NIE, to tacy ludzie, którzy mają poniżej 30 odwagi, i się kryją, bo chcą mieć JAK NAJLEPIEJ. 

To chyba to wszystko, co na razie chcę powiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że taką informację warto byłoby umieścić w widocznym miejscu w grze, żeby nie było nieporozumień "Wczoraj miałem 100 000, a dzisiaj tylko 97 000. Gdzie moja forsa?" - może w depozycie? :)

 

EDIT

Wiadomo, teraz informacja jest w "ostatnich zmianach", ale niedługo zniknie

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności