Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

ataki pokemonów


Jan Świątek

Czy chcesz ?   

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz ?



Rekomendowane odpowiedzi

A po co Ci w ogóle to?
Chcesz mieć możliwość wyboru między atakiem przykładowo piorunem, a innym atakiem elektrycznym, które zabierałoby tyle samo hp? Bo inaczej to wiadomo, że każdy by wybrał to które zabiera więcej. 
Jak już dajesz jakąś propozycje to ją opisz ją dokładnie a nie rzucasz puste słowa na wiatr i niech sobie inni wymyślą jak ma to wyglądać. 
Więc albo się określ dokładnie albo uważam, że temat jest do zamknięcia ale to już inni zdecydują.


PS. Pozatym gra przestałaby mieć trochę sens bo expienie już teraz trwa dosyć długo, a co dopiero jakby w każdej walce trzeba było wybierać sposób ataku. 

Odnośnik do komentarza

Pomysł moim zdaniem jest zły ponieważ jest przy tym dużo roboty do admina a tak po zatem zgodzę się z risu związku z walkami pv gracz jest nie aktywny i nie ma jak wybrać ataku i walka traci sens i tak samo gra a zresztą ci co exp na klepkach będą musieli tracić czas na stoczeniu walki i wybieraniu ataków wiec pomysł dla mnie jest zły i bez sensu

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Jan Świątek napisał:

Risu czemu ty nie zagłosowałeś/łaś ? dałem 3 opcje

ah, bo czekałam aż mi dasz jakiś argument dzięki któremu mogłabym zagłosować na "tak" a że nie masz....

w takim wypadku jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności