Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Konkurs Urodzinowy PokeGra - 2016


Gość Faolan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Faolan

                                         Dzień wyprawy w Krainie PokeGry                                                        

    Pewnego razu do krainy PokeGry doszedł gracz Faolan. Bardzo lubił bawić się z pokemonami, aż w końcu postanowił wyruszyć sam w podróż, czyli dookoła krainy PokeGry. Powiedział to mamie oraz tacie. Rodzice bali się puścić chłopca na wyprawę, ale bardzo nalegał. Mama miała tylko ostatnią prośbę do synka. 

- Jak byś dostał pokemona to mógłbyś mi pomóc odgonić 15 caterpie? Bardzo mi przeszkadzają.

- Tak mamo! Tylko jeszcze muszę pójść do Profesora Oaka. Zaraz wrócę! 

 No i pobiegł. Przebiegł całe Miasto Viridian i poszedł do Profesora, którego bardzo lubił. Był dla niego jak wujek. Zawsze mu pomagał i to on go namawiał do swojej 1 wyprawy. Wbiegł i krzyknął :

- Dzień dobry! Właśnie przyszłem po swojego 1 towarzysza. Czy mógłbym sobie je zobaczyć? - Spytał z zaciekawieniem

- Jasne, że możesz. Tylko powiedz gdzie tak pędzisz.

- Muszę pomóc swojej mamie w przegonieniu caterpie, a po tym wszystkim pójdę. Będę zwiedzać całą krainę PokeGry. Tak jak mi mówił pan.

- To bardzo dobrze! Wybierz sobie jednego z trzech Pokémonów. Mamy tutaj Charmandera, Bulbusaura oraz Squirtle. 

- Jakie piękne! Szkoda, że muszę wybrać tylko jednego z nich. 

Na początku Charmander zaczął szaleć i ziać swoim malutkim płomykiem z pyszczka. Faolan był zachwycony, jednak zaczął jeszcze Bulbasaur się tulić do chłopca i nie wiedział co zrobić. Jedynie Squirtle był zasmucony. Wiedział, że nie ma szans. Faolan postanowił, że weźmie Squirtla i to on mu będzie towarzyszył do końca życia. 

- Wybiorę Squirtle. Będę go pocieszać... Może w końcu będzie szczęśliwy. 

- Bardzo dobry wybór mój chłopcze. Pamiętaj tylko, że posiadanie pokemona wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Na początek masz ode mnie 10 pokeballi oraz pokedex, dla amatora w zupełności wystarczy. To co? Bywaj i życzę powodzenia! 

- Dziękuje profesorze! Dzięki panu spełni się moje marzenie. Do widzenia! Odwiedzę pana po wyprawie.

I poszli. Squirtle siedział w ballu, a Faolan poszedł szczęśliwy do domu pomóc mamie. Wybrał Squirtla i zaczął je wybijać, jednak nie szło im tak prosto, ponieważ caterpie miał przewagę typu. 

- Dasz radę Squirtle! Wierze w cb.

Squirtle się ucieszył i zaczął je wybijać wraz ze swoim trenerem. Ucieszeni poszli powiedzieć mamie, a mama im dała jeszcze 50 mikstur do uleczenia pokemona. I poszli dalej, a szczegółowo to do Lasu Ariańskiego. Zwyciężyli z trenerką Arianą i zaczęli trenować dalej. Trenowali i trenowali. Po kilku godzinach z squirtlem zaczęło się coś dziać. Taak! To ewolucja!

- Ojej chyba Squirtle ewoluował w Wartotla! 

Podskakiwali razem ucieszeni z powodu ewolucji. Potem chcieli walczyć z kolejnym trenerem, ale był zbyt silny. Pocieszał Warotla po jego porażce, Warotle wiedział, że ma bardzo fajnego trenera. 

- Może pójdziemy do domu? To bardzo ciężka wyprawa. Chyba jesteśmy na to za mali... To jak?

*Wartotle pomachał głowa zgadzając się*

Po jednym dniu poszli do domu. Rodzice ucieszyli się, że ich synek wrócił ze swoim pokemonem. Faolan z Wartotlem jeszcze poszli do Profesora, ponieważ obiecał mu, że wróci po jego pierwszej wyprawie.

Dzień dobry profesorze!

- O kogo my tu mamy! Dzień dobry. Już po wyprawie, tak szybko?

- Uświadomiłem sobie, że nie dam rady jeszcze w wieku 13 lat podróżować po PokeGrze, ale po ukończeniu 16 lat wracam z Wartotlem na wyprawę. Wtedy będziemy dużo silniejsi.

- Jaki Wartotle? Ojej, tak szybko ewoluowałeś?! Jestem pod wrażeniem waszej determinacji, niesamowite. Możecie sobie chodzić w tą i we w tą. Trenujcie, trenujcie i jeszcze raz trenujcie. 

Profesor Oak podrapał Wartotla po głowie i pożegnał się z trenerem. 

- To do widzenia profesorze! Dziękuje za pana rady i przyjdę znowu niedługo. 

Pomachali i poszli do domu. Po wyczerpującym dniu poszli do pokoju Faolana i poszli spać. Postanowili, że po kilku latach wybiorą się ponownie na wyprawę, która bedzie trwała dużo, dużo więcej czasu w krainie PokeGry. Na chwile obecną postanowili, że będą się przygotowywać na wyprawę, czyli będą sadzić jagody, zdobywali nowy ekwipunek, co pomoże im w następnej wyprawie.

 

Nick w grze - Faolan

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności