Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zmiany w grze


Sikorek

Czy jesteśza ?   

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteśza ?

    • Tak
      4
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Przywrócić tabelkę z informacjami o każdej zmianie jaka następuje w grze.

Wchodzę na pokegre codziennie i często nie mam pojęcia o nowych zmianach jakie nastąpiły(jakieś nowe mapy, zmiany w sojuszu, ogródki, teraz odznaka). Ta tabelka pozwalała na szybkie tego sprawdzenie zwłaszcza, że nowości oraz zmian jest ostatnio całkiem dużo. 

Dobrze by było żeby była tam też możliwość archiwizacji tego co tam adminie będziesz wrzucał tak aby każdy kto powróci do gry po dłuższej przerwie mógł sprawdzić co się zmieniało.

Ta tabelka nawet nie musi być na ekranie głównym tak jak była bo z tego co wiem to tam ma się znaleźć pasek na przedmioty. Wystarczy dodać w zakładce "Inne"  pole Zmiany w grze i tam wszystko zamieszczać.

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co kłócić o wszystkie zmiany. Skoro admin twierdzi że są niezbędne to i tak nic tego nie zmieni. Jednak każdy gracz ma prawo dokładnie wiedzieć jakie zmiany następują. Nie mam ochoty codziennie wchodzić do gry i sprawdzać jej od a do z czy przypadkiem coś się nie zmieniło na moja korzyć albo niekorzyść

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Admin ma problem z umieszczeniem gdziekolwiek zmian, bo w prawym dolnym rogu ma być skrót do ekwipunku to jest na to rozwiązanie.

Wprowadzić zmiany w zakładce "INNE". Jeżeli wejdzie jakaś zmiana to zakładka INNE podświetlałaby się w takim sam sposób jak skrzynka podczas otrzymania wiadomości. Da się? DA SIĘ

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności