Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Pomysły Airisu, cz. I "Zmiana poziomu ewolucji Minccino"


Airisu

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jesteś, za wprowadzeniem pomysłu?

    • tak
      0
    • noe
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Ohaj wszystkim! :)

Mój pomysł tyczy sie zmiany poziomu ewolucji Minccino na Cinccino z 200lvl, na 100lvl. 
Dlaczego zapytujecie? Owszem, Cinccino jest dość rzadką "legendą", ale bożkiem nie jest, przyznać to trzeba. 200lvl zniechęca zwykłego gracza do prób zdobycia Minccino i wspólnego treningu z nim aż do osiągnięcia "legendarności",czyli ewolucji :) Owszem, zaraz znajdą sie osoby, które z góry na dół zjadą ową propozyje, ale czemu? Nie każdy normalny chce expić X tygodni 1 poka, brakującego do kolekcji/generacji (Cinccino jest odwiedzający, więc Masterka odpada ;)) a tak to w szybko sobie ten 100 wbije i ma czas na swego ulubieńca :)
Mam szczerą ndzieje, iż pomysł wejdzie do gry czym prędzej :)

Zalety:
*Normalny gracz, nie czatując na Cinccino i nie marnując proszku i klepsydry/nie no-life'iąc będzie mógł go posiąść
*Ułatwienie zdobycia 5 generacji
*(Zdaje mi sie, że) łatwość w wykonaniu

Wady:
* ... chyba brak xD


W krótce, kolejne części moich pomysłów :D

Odnośnik do komentarza

Airisu, nie mam zamiaru hejtować twojego pomysłu i pozbawiać cię szansy na zdobycie Cinccino, ale owy pok nie jest jedynym pokiem którego trzeba dość mocno wyexpić żeby nadawał się do czegokolwiek (tym bardziej że łapiąc Minccino który ma 4 kreski unikalności po ewolucji zmienia się w legendę, a to dużo zmienia)

A co do no-life'owania to tak nie działa, jeśli zależy komuś na grze to włoży trochę w to energii, a nie będzie miał praktycznie wszystko podane na tacy, nie idźcie na łatwiznę, mnóstwo graczy zdobywało doświadczenie dużo czasu, kiedyś nie było takich ułatwień jak są teraz....klepsydra...proszek...zapomnijcie, kto miał 100lvl to podejrzewam że był uznawany za świetnego gracza, a teraz... łatwizna

Także polecałabym nie narzekać i pracować porządnie nad swoimi ulubieńcami jeśli chce się coś osiągnąć, a nie wciąż chcecie iść na skróty ;)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności