Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Problem przy przejściu w jaskini


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie wiem czy jestem w tym osamotniona ale mam ogromne problemy przy przechodzeniu między poziomami w Jaskini, zwłaszcza w stonę lasu Unova - teren się przładowuję, natomiast ja zostaję w tym samym miejscu. Dzisiaj dopiero za 10-tym razem przeniosło mnie do Timura. Podobny problem zdarza się przy wejściu do sali Brocka i do Domku, chociaż znacznie rzadziej.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Anael napisał:

Ale to tylko na tym jednym przejściu jest taki problem problem, a chodzę od ukrytej wyspy do lasu Unova. Przy domku faktycznie, jak drugi raz podejdę to nie ma problemu, natomiast w jaskini podchodzę po 10 razy. Odświeżanie nie pomaga.

Proponuję najpierw sprawdzić, czy pomaga to, co ktoś pisze, a dopiero potem narzekać.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Kaazet napisał:

a tak jak Devu napisal, wolniejszy ruch strzalka w trakcie wchodzenia?

Też nie pomaga.

 

4 godziny temu, Devu napisał:

Proponuję najpierw sprawdzić, czy pomaga to, co ktoś pisze, a dopiero potem narzekać.

Sprawdziłam, dlatego narzekam. Jak za pierwszym razem nie przejdę to przy kolejnych podejściach przecież nie rozpędzam się od drugiego końca jaskini. Schodzę ze strzałki 1-2 kratki, odczekuję 3-4s i wchodzę na strzałkę znów. Próbuję z różnych stron, nie zauważyłam jak na razie zależności, że np. przenosi mnie tylko jak wejdę od góry.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności