Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


deathless

Rekomendowane odpowiedzi

Adminie za co dostałem bana?

Za multikonto i interakcje?

http://scr.hu/0ddv/qouk0

Multikonto:

Zdaje sie ta zasada tyczy sie kont stworzonych po 9 grudniu 2013 roku. Moje konta były założone znacznie szybciej. Pisze na profilu kiedy.

http://scr.hu/0ddv/nyzn3

Interakcja:

Jaką ja interakcje zrobiłem? Chodzi kupienie Mewtwo od gracza Renax? To nie jest moje konto tylko gracza Mattz. Sam mi napisał na pw.

Więc dlaczego dostałem bana?

 

 

frabz-CARRY-ON-ITS-JUST-NICHOLAS-CAGE-WA

Odnośnik do komentarza

ale to nie jest interakcja ...

ja sie spytałem Mattza za ile sprzeda to mi napisał ze za 1 wystawi ...

 

"Administrator:

Witajcie,



ze względu na rosnącą skalę naruszeń regulaminu związanych z aukcjami zdecydowaliśmy się zmodyfikować ten moduł.

Od dnia 2 stycznia 2013 zostanie wprowadzona blokada wymiany przedmiotów / pokemonów z kontami na tym samym adresie IP."

 

 

My nie mam tego samego IP więc dlaczego?

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

własnie o to mi chodziło Ed- ze macie inne IP wiec to nie są 2 konta 1 osoby. A poza tym nie mogłbys przesłac z konta o tym samym IP bo było to zablokowane. tylko do tej czesci twojej wypowiedzi sie ustosunkowałam :>

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

W momencie SPRZEDAŻY na obu kontach było inne IP. Przez całą historię konta jednak przewijały się RÓŻNE adresy w TYM IP Deathless. Doskonale wiem jak łatwe jest ominięcie tej blokady 

lol ... mógłbyś to pokazać? jestem ciekaw

dlatego też nie ma szans na całkowite zdjęcie bana.

 

na całkowite nie, tak? a na skrócenie?? 2 tygodnie za nic?

 

nic nie grzebie z zmianą IP bo sie na tym nie znam, nie jestem informatykiem ...

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza

IP Deathless?

 

To to jest cos nie tak,ja zadnych bramek czy innych wymyslnych programow nie uzywam i nie uzywalem,wec nie mam pojecia jak to mozliwe ze pojewil sie tam ip deathless.

Kiedys sam sie zdziwilem jak na mojej przegladarce pojawilo sie sporo nickow do wyboru przy lofgowani,lecz nadal nie wiem skad.

 

No coz jeszcze raz oznajmiam ze to moje konto,a zreszto adminie masz tam pw wiec chyba widac do kogo nalezy jak kazalem usunac wszystki MOJE konta.

 

Coz pozostaje mi tylko przeprosic Ciebie Ed,za ban ktorego nie powinno byc.

 

Dzieki za gre i powodzenia w odzyskaniu konta.

 

NicCageFace.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności