Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

wystawianie na aukcji


tajgerowaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

wystawił źle to wystawił. Nie wiem po co drążyć temat. Większość jakoś nie ma problemów z wystawianiem. Po prostu ktoś na tym zyskał (  :D ) i tyle.

Ktoś, czyli ty? Żałosne, żeby tak ukrywać swoje Huncwotowe ja.

Huncwot podobno sprawiedliwy i skory do pomocy - tak zostało napisane w podaniu o mg, a kiedy gracz ewidentnie się pomylił nie był w stanie zwrócić pokemona, bo w końcu taka darmowa kasa. Nie ładnie tak kłamać w podaniach.

Odnośnik do komentarza

Ktoś, czyli ty? Żałosne, żeby tak ukrywać swoje Huncwotowe ja.

Huncwot podobno sprawiedliwy i skory do pomocy - tak zostało napisane w podaniu o mg, a kiedy gracz ewidentnie się pomylił nie był w stanie zwrócić pokemona, bo w końcu taka darmowa kasa. Nie ładnie tak kłamać w podaniach.

 

Powiedz mi tak...

jak mogłem kogoś uprzedzić o wpisaniu poprawnie liczby skoro było już dawno po fakcie?

I jak mogę oddać pokemona kiedy to trzeba czekać 2 tygodnie? Poza tym nawet nie dostałem wiadomości o prośbie zwrotu pokemona.

A to, że mnie nie lubisz to zostaw dla siebie. Nie musisz przyprawiać mi rogów.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie powiedziałam, że cię nie lubię :) Po prostu razi mnie twoja hipokryzja i to śmieszne udawanie, że nie jesteś Huncwotem + wmawianie, że jesteś pomocny itp. skoro po dwóch tygodniach wolałeś go sprzedać, chociaż użytkownik zauważył swój błąd. I po tej wiadomości widać, że chciał odzyskania pokemona, a ty mimo przeczytania tego i nawet chamskiego wypowiedzenia się, miałeś to gdzieś :> Troszkę uszanowania do tego, że wydał kasę na skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności