Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


Gość AsuraKamiss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AsuraKamiss

Witam, pisałam do admina, ponieważ czekałam ponad tydzień na rangę II a zrobiłam wszystko co w mojej mocy. Zastanawiałam się czy czasem nie mam buga i pisałam do graczy, pisałam na forum niemalże wszędzie. Prosiłam znajomą, żeby mi ogarnęła konto jak tylko potrafi. Zero odpowiedzi od admina, każdy z graczy twierdził, że to jest błąd, Więc aby to sprawdzić założyłam drugie konto by sprawdzić, czy po prostu to jest bug, czy nie, więc zaczełam grać na drugim koncie. Napisałam i uwzględniłam to do admina, czy do kogokolwiek z władz wyższych, że posiadam takowe konto, ale tylko do sprawdzenia bugu w grze. Dzisiaj wbijam na konto i jakimś cudem mam II rangę, więc w porządku, jednak poszłam do pracy i nie usunęłam drugiego konta na które w ogóle praktycznie nie od chyba 2 dni?

 

Teraz piszę z prośbą o odbanowanie, ponieważ nie przesyłałam sobie nic na moje konto AsuraKamiss, ani nic z tych rzeczy, nie pomagałam sobie w zadaniach. Liczę na odpowiedź jak nie tu, to proszę na maila iyelo@gmail.com, ponieważ nie jestem z tych czasów i  do końca nie ogarniam tej strony czy tego forum. Prosze o pomoc i odpowiedź w zakresie admina i decyzję względną/końcową, ewentualnie usunięcie konta Asurcia. Dziękuję. :) Nie zamierzam grać na dwóch kontach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności