Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Zmiany w rankingu


Bazylia

Zmiany w rankingu  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co można zmienić w aktualnym rankingu?

    • Jestem vipem w tej grze, ranking mnie nie obchodzi
      3
    • Chcę aby wyświetlało miejsce w rankingu poniżej top500
      25
    • Chcę wiedzieć od czego zależy miejsce w rankingu
      33
    • Stworzenie nowej kategorii w rankingu graczy - ranking zwycięstw
      25


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

Nie jestem graczem nowym, choć to konto, które teraz posiadam ma nieco ponad 100 dni. Staram się teraz zaliczyć zadanie z wbiciem się do top500 rankingu i przyszło mi na myśl kilka usprawnień.

Po pierwsze, ranking jakikolwiek zaczyna się dopiero od 500 miejsca. Nie mam pojęcia na którym faktycznie jestem, ani nawet czy moje działania prowadzą do podwyższenia mojej pozycji. Byłoby fajnie, gdyby pokazywało konkretną liczbę zamiast 0. Gra pewnie i tak jakoś to liczy, bo musi wiedzieć kiedy ktoś dociera do tego top500 ;)

Po drugie, dobrze byłoby ujawnić od czego tak w zasadzie zależy miejsce w rankingu. Widywałam już kilku graczy, którzy mieli mniej psów, funduszy, wygranych w konkursach, ale mając 1000 dni stażu byli na dwieście-którymś miejscu. Jeżeli faktycznie staż jest tu istotny to jest to mocno niesprawiedliwe względem młodszych graczy, którzy ile by nie klikali i tak będą na przegranej pozycji. Nie mogę jednak apelować o wyrzucenie tej składowej, bo nie mam pewności, że takowa brana jest pod uwagę. Sądzę jednak, że gracze powinni być świadomi tego co powinni robić, żeby być "lepszym" według gry ;)

Po trzecie, co powiecie na utworzenie dodatkowej kategorii w rankingu graczy? Ranking zwycięstw, w którym liczyłyby się wygrane w konkursach, może też w wystawach?

Co sądzicie o moich wypocinach?

Ps. ankieta wielokrotnego wyboru-można klikać więcej niż 1 opcję. 

Sparkle lubi to
Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności