Skocz do zawartości
Centrum gier Lion Project

Ban


Gość Wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiki

dzisiaj dostałam bana na doggi game nwm czemu ( nazwa Turkusowa4 ) . A dla moich koleżanek zablokowali konta na 99999998 dni . Po domysłach uznałam , że pewnie administrator uznał to za multikonta , ale nie to są konta moich koleżanek a ja dostałam bana nie wiadomo czemu , proszę o odbanowanie mnie :( 

Odnośnik do komentarza
Gość Ban Odp

ok napiszę prawdę , tak ja założyłam te konta ale z tymi koleżankami to prawda , bo wcześniej miałam te konta a potem im je dałam więc poniosę tego konsekwencje .... ale chociaż odblokujcie jedno konto mojej BFF nazwa dora415312 to naprawdę jej konto serio . a teraz chodzi smutna , bo straciła wszystko ( jeśli już nie zdejmiecie bana to chociaż proszę o skrócenie na np 5-10 dni proszę to dla niej ważne )

Odnośnik do komentarza
Gość Wiki

Ale szczerze to przemyślałam , bo myślałam , żę multikonta dają więcej , wiem byłam chciwa ale naprawdę obiecuję to się nie powtórzy zrozumiałam swój błąd i wiem , że pewnie czeka mnie odmowa na to pytanie ale czy odbanujecie 2 jedyne konta ? moje ( Turkusowa4 ) i mojej BFF ( dora415312 ) ? proszę błagam :'( 

Odnośnik do komentarza
Gość Wiki

a jeśli nie 2 to tylko moje proszę , bo właśnie zaczełam tworzyć nową rasę i naprawdę mi zależy na czasie i obiecuję nigdy nie mieć multikont , zrozumiałam błąd . proszę :( 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności. Przeczytaj więcej: Polityka prywatności